Znajdź nas na:
Kalendarz

Bezpłatne zwiedzanie Muzeum Bursztynu z okazji Dnia Dziecka

Miejsce:
Muzeum Bursztynu
Adres:
Wielkie Młyny 16, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
01-06-2023 godz. Szczegóły w opisie-Szczegóły w opisie
Koszt wstępu:
Wstęp bezpłatny
Szczegółowe informacje:
Poniedziałki to dzień wolnego wstępu dla wszystkich, a w najbliższy czwartek, 1 czerwca, na bezpłatne zwiedzanie z okazji Dnia Dziecka zapraszamy wszystkie dzieci ❗️
🔸Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc na specjalne warsztaty z okazji Dnia Dziecka, które odbywają się na przeciwko naszego Muzeum w ogrodzie oo. Karmelitów przy kościele św. Katarzyny w Gdańsku. (Zapisy jeszcze tylko w poniedziałek 29.05).
🔸Na tą okazję przygotowaliśmy stanowisko, na który dzieci dowiedzą się czym jest bursztyn i jakie ciekawe przedmioty można z niego wykonać. Stworzą autorskie bursztynowe prace, m. in. magnesy – inkluzje, naszyjniki wykonane z bursztynów, piórek i kamieni, a także zakładki do książek, które pomalują wedle własnego pomysłu.
💫Warsztaty trwają około 50 minut. Rozpoczynają się o pełnych godzinach: 12:00, 13:00 oraz 14:00.
Jak wziąć udział w naukowym Dniu Dziecka❓
1. Wybierz pasującą Wam godzinę.
2. Napisz na adres: dziendziecka@muzeumgdansk.pl
3. Odbierz potwierdzenie i… do zobaczenia w Dzień Dziecka!
💫Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy. (Oferta jest skierowana do osób indywidualnych – dziecko musi być pod opieką osoby dorosłej)
🎓1 czerwca dzieci mogą również bezpłatnie zwiedzić Muzeum Nauki Gdańskiej – Muzeum Gdańska , które mieści się na przeciwko naszego Muzeum w wieży kościoła św. Katarzyny i zobaczyć najstarsze gdańskie zegary i dowiedzieć się jak dawniej mierzono czas.
Cookie Consent with Real Cookie Banner