Znajdź nas na:
Kalendarz

Największe Magic Show w Polsce! Jak On to zrobił?

Miejsce:
Wyspa Ołowianka
Adres:
Ołowianka, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
17-08-2019 godz. 20:00-21:30
Koszt wstępu:
Wstęp bezpłatny

NAJWIĘKSZE MAGIC SHOW W POLSCE. JAK ON TO ZROBIŁ?

Unikatowe, autorskie widowisko w wykonaniu aktora, reżysera, twórcy dużych iluzji – Marcina Muszyńskiego. Artysta podczas swojego niezwykłego, zapierającego dech w piersiach show przeniesie nas w inną rzeczywistość, w świat fantazji i baśni.

Podczas spektaklu zobaczymy etiudy z dziedziny Dużej Iluzji (które zaprowadziły Marcina Muszyńskiego do finału program „Mam Talent”), program kabaretowy z udziałem publiczności i premierową, sensacyjną sztukę z Latającym Fortepianem wraz z iluzjonistą.

Klimat widowiska podniosą efekty pirotechniczne, świetlne, lasery i ścielący się niczym chmury dym. Artyści wystąpią w specjalnie zaprojektowanych strojach z setkami kamieni Swarovskiego. To trzeba zobaczyć!

Marcin Muszyński – gwiazda wielu programów telewizyjnych, twórca i reżyser, nagrodzony statuetką za wykonanie „Największego Magicznego Show w Polsce”. Szerszej publiczności zaprezentował się w programie „Mam Talent”, gdzie jako pierwszy Iluzjonista w Polsce dotarł do ścisłego finału i pierwszej czwórki najbardziej utalentowanych ludzi w Polsce.

Miasto Gdańsk / Ołowianka / 17 sierpnia / 20.00