Znajdź nas na:
Kalendarz

Naturalnie.Kultura – lato w mieście.

Miejsce:
Stacja Orunia
Adres:
Dworcowa 9, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
28-08-2022 godz. 11:00-
Koszt wstępu:
Wstęp bezpłatny
Przed nami wakacje, a Ty nigdzie nie wyjeżdżasz i spędzasz lato w mieście? Nie martw się, latem w mieście wcale nie musisz się nudzić.
W Stacji Orunia GAK będziemy się świetnie bawić.
Oto nasz letni plan gry:
☀️ Od 6 lipca do 31 lipca zapraszamy na 𝗞𝘂𝗹𝘁𝘂𝗿𝗮𝗹𝗻𝗲 ś𝗿𝗼𝗱𝘆, czyli familijne warsztaty artystyczne – szycie laleczek, tworzenie papieru czerpanego z roślinek zebranych w parku, warsztaty tkackie. 𝗭𝗮𝗰𝘇𝘆𝗻𝗮𝗺𝘆 𝗼 𝟭𝟭:𝟬𝟬.
☀️Każdy wtorek i czwartek działa 𝗣𝗿𝘇𝘆𝘀𝘁𝗮𝗻𝗲𝗸 𝗣𝗹𝗮𝗻𝘀𝘇ó𝘄𝗸𝗮. Zapraszamy wielbicieli gier planszowych. Mamy duży wybór gier a także kawę i herbatę  Zaczynamy od 15:00
☀️ 23 lipca/ godz. 16:00 – familijny 𝘀𝗽𝗮𝗰𝗲𝗿 𝗹𝗶𝘁𝗲𝗿𝗮𝗰𝗸𝗼 – 𝗯𝗼𝘁𝗮𝗻𝗶𝗰𝘇𝗻𝘆 po Parku Schopenhauera, która poprowadzi pisarka 𝗕𝗮𝗿𝗯𝗮𝗿𝗮 𝗣𝗶ó𝗿𝗸𝗼𝘄𝘀𝗸𝗮 a po spacerze chillout w naszym ogródku.
☀️ 30 lipca w samo południe – 𝗱𝘇𝗶𝗸𝗮 𝗺𝗶𝗸𝗿𝗼 𝘄𝘆𝗰𝗶𝗲𝗰𝘇𝗸𝗮 w mniej znane tereny „𝙕𝙖 𝙩𝙤𝙧𝙖𝙢𝙞”.
☀️ 28 sierpnia od godz. 11:00 – 𝗣𝗶𝗸𝗻𝗶𝗸 𝘀ą𝘀𝗶𝗲𝗱𝘇𝗸𝗶 𝘄 𝗣𝗮𝗿𝗸𝘂 𝗦𝗰𝗵𝗼𝗽𝗲𝗻𝗵𝗮𝘂𝗲𝗿𝗮. I jak to na pikniku, będzie leżenie na trawie, muzyka na żywo, plener malarski dla każdego, lepienie garnków na kole garncarskim, gra terenowa rozmowy i różne zabawy a także zbieranie darów z naszego społecznego warzywniaka i wspólne przygotowywanie piknikowych przekąsek.
Wszystkie działania są bezpłatne. Zapraszamy dzieci w różnym wieku jak i całe rodziny. Szczegółowe informacje podamy wkrótce więc śledź naszego Facebooka.
———————-
Jak do nas dojechać?
Najlepiej komunikacją miejską lub rowerem, aby zadbać o naszą planetę.
Stacja Orunia GAK znajduje się 2 minuty od stacji kolejowej Gdańsk Orunia oraz 4 minuty od przystanku autobusowego Gościnna 02
Najszybciej dojedziesz do nas pociągiem REGIO ze stacji: Gdynia Główna Osobowa, Gdynia Orłowo, Sopot, Oliwa, Wrzeszcz, Gdańsk Główny.
Nieco dłużej, ale równie komfortowo autobusem spod dworca głównego w Gdańsku na przystanek Gościnna 02 liniami autobusowymi nr: 132, 189, 200, 205, 207, 232
Z Pruszcza Gdańskiego liniami autobusowymi: 200, 205 i 207, wysiadamy na przystanku Gościnna 02
Z Tczewa najszybciej REGIO
Do zobaczenia w Stacji Orunia GAK