Znajdź nas na:
Kalendarz

Terenowe treningi dla dzieci Ninja Kids

Miejsce:
Teatr Leśny
Adres:
Jaśkowa Dolina, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
19-09-2020 godz. 10:00-11:00
Koszt wstępu:
Pierwszy trening darmowy!
Szczegółowe informacje:

Zajęcia kierowane do dzieci od 6 do 12 lat.
Czas trwania: 1h
Dzień zajęć; Każda sobota o godzinie 10:00
Lokalizacja: Teatr Leśny, Jaśkowa Dolina, Gdańsk
PŁATNOŚCI: pierwszy trening jest BEZPŁATNY
Więcej informacji tutaj: https://www.sportplay.pl/family-time/

Opis zajęć: cykliczne zajęcia w terenie dla dzieci przez cały rok bez względu na warunki atmosferyczne. Czołgamy się pod drzewami​,​ wbigamy na wzniesienia​,​ wskakujemy na podwyższenia​,​ ubrudzimy się w błocie i nauczymy szybko biegać​,​ oraz pokonywać przeszkody z wykorzystaniem siły rąk.

Jesteśmy Ambasadorami tezy​,​ że “brudne dziecko​,​ to szczęśliwe dziecko” Źródłem naszej inspiracji do zajęć są biegi przeszkodowe takie jak Runmageddon​,​ Spartan​,​ Tough Mudder​,​ ale również leśne przedszkola.

Dość popularnym nurtem w dbaniu o rozwój dziecka w dzisiejszym świecie​,​ gdzie era smartfonów zawładnęła młodzieżą jest “Integracja sensoryczna”. Nasze zajęcia poprzez bezpośredni kontakt z trudnymi warunkami​,​ błotem​,​ trawą​,​ lasem​,​ a także poznawaniem własnych ograniczeń fizycznych i psychicznych w środowisku doświadczalnym idealnie wpisuje się w nurt integracji sensorycznej.

Naszym zadaniem jest umożliwić poprawny rozwój dziecka i uniknąć pogubienia się w świecie​,​ który stworzony jest z technologii.

Zasady:
Po wykupieniu pakietu karnet obowiązuje do 10 dnia następnego miesiąca. Jeśli wykupujesz karnet pod koniec miesiąca, to najbliższy miesiąc rozliczeniowy udzielimy Ci rabatu w postaci kodu, który obniży cenę karnetu wprost proporcjonalnie do zajęć, w których nie mogłeś uczestniczyć.

Jest szansa wypróbowania zajęć, lecz w tym celu należy skontaktować się z organizatorem bezpośrednio.
788 670 279 lub 792 691 022 i zapytać o zajęcia NINJA KIDS
Cena za zajęcia wynosi 120zł​/​mc (1 wejście na tydzień)
240zł (2 wejścia na tydzień)
360 zł (3 wejścia na tydzień)

Informacje dodatkowe:
Zabrać strój sportowy, rzeczy na zmianę, położyć jakiś koc na siedzenia w aucie, bo dziecko może naprawdę się solidnie wybrudzić, wziąć przynajmniej banana i wodę jako posiłek regeneracyjny. Dbaj o dobrą jakość jedzenia swojego dziecka, aby mogło wyciągnąć jak najwięcej z treningów.

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji pod numerem telefonu:
Adam Zagórski
788 670 279
Jacek Czeczot
792 691 022