Znajdź nas na:
Kalendarz

Nocne duchy i ropuchy – Strumykowo

Miejsce:
Trójmiejski Park Krajobrazowy
Adres:
Bytowska 5, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
03-09-2022 godz. 20:00-23:00
Koszt wstępu:
60zł/dziecko

Hejjjj dzieci z rodzicami przybywajcie na kolejną nocną wyprawę w głąb Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Zapuścimy się głęboko w las idąc magicznymi zakątkami śródleśnych strumieni.
A na koniec wspólnie rozpalimy ognisko.
Jak się przygotować? Kalosze (choć z doświadczenia wiem że bywają za krótkie 🤣) lub inne odporne na błoto i wodę (trampki nie zdadzą egzaminu no chyba że lubicie), warto mieć w plecaku prowiant i picie zwłaszcza dla najmłodszych a także coś na ognisko.
Wyprawa odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne, wyjątek stanowi silny wiatr. Wówczas zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu.Czworonogi mile widziane jeśli tylko radzą sobie w trudnym terenie (nie zapomnijcie o wodzie i jedzeniu).
Latarka koniecznie (najlepiej czołówka)
Wrzućcie też do samochodu buty i ubrania na zmianę 😉, będą potrzebne.
Planowany dystans, ok 3 km w lajtowym tempie.
Koszt udziału to 60zł/dziecko. Zgłoszenia proszę przesłać w prywatnej wiadomości do Leśnych Wypraw. Po potwierdzeniu rezerwacji, prosimy o wpłatę w ciągu 48h aby rezerwacja nie przepadła. Miejsce zbiórki, parking przy ul. Bytowskiej 5 w Oliwie. Uwaga czekamy maksymalnie 15 minut i ruszamy, tam nie ma zasięgu więc nie wyślecie mi wiadomości że się spóźnicie.