Znajdź nas na:
Kalendarz

Nocne Duchy i Ropuchy czyli Zimowa Wyprawa do lasu po zmroku

Miejsce:
Start: Bytowska 5
Adres:
Trójmiejski Park Krajobrazowy, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
08-01-2022 godz. 18:00-21:00
Koszt wstępu:
50 zł/ dziecko

Nowy rok, nowe wyzwania. Zatem zapraszamy dzieci z rodzicami na kolejną nocną wyprawę w głąb Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Zapuścimy się głęboko w mroczny zimowy las i mamy nadzieję że śnieg poczeka na nas do tego czasu. Śnieg ułatwi nam poszukiwanie tropów zwierząt przy blasku księżyca. Może się nawet przeprawimy przez strumień (żeby tylko raz 🤣).
A na koniec wspólnie rozpalimy ognisko.


Jak się przygotować? Buty trekkingowe lub wygodne śniegowce będą najlepsze lub inne odporne na błoto i wodę (trampki nie zdadzą egzaminu), warto mieć w plecaku prowiant i picie zwłaszcza dla najmłodszych a także coś na ognisko.
Wyprawa odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne, wyjątek stanowi silny wiatr. Wówczas zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu.Czworonogi mile widziane (nie zapomnijcie o wodzie i jedzeniu).
Latarka koniecznie (najlepiej czołówka)
Coś do jedzenia na ognisko


Planowany dystans, ok 3 km w lajtowym tempie.
Koszt udziału to 50zł/dziecko. Zgłoszenia do 4 stycznia proszę przesłać w prywatnej wiadomości do Leśnych Wypraw. Po potwierdzeniu rezerwacji, prosimy o wpłatę w ciągu 48h aby rezerwacja nie przepadła. Miejsce zbiórki, parking przy ul. Bytowskiej 5 w Oliwie. Uwaga czekamy maksymalnie 20 minut i ruszamy, tam nie ma zasięgu więc nie wyślecie mi wiadomości że się spóźnicie