Znajdź nas na:
Kalendarz

Ogólnopolski Tydzień „dajMY uśmiech” – Finał Akcji

Miejsce:
Polanka Redłowska
Adres:
Ejsmonda, Gdynia
Czas trwania wydarzenia:
04-06-2023 godz. 15:00-18:00
Koszt wstępu:
Wstęp bezpłatny
Szczegółowe informacje:

Fundacja Przytulny Domek serdecznie zaprasza w niedzielę 4 czerwca 2023 r. na Polankę Redłowską w Gdyni na finał Ogólnopolskiego Tygodnia „dajMY uśmiech”. Start godz. 15:00-18:00. W programie dla dzieci działania plastyczne i zabawy ruchowe, koncert niespodzianka, ognisko. Zabieramy ze sobą kiełbaski, życzliwy uśmiech i dobry humor.

Fundacja Przytulny Domek z Gdyni pragnie zwrócić uwagę na wartość uśmiechu i śmiechu w codziennym życiu. Zachęca każdego do przyłączenia się do wydarzenia Ogólnopolski Tydzień „dajMY uśmiech” i zaprasza rodziny, przyjaciół, sąsiadów, przedszkola, szkoły, placówki opiekuńczo-wychowawcze i kulturalne w dniach 29 maja – 4 czerwca 2023 r. do działań uświadamiających znaczenie uśmiechu i śmiechu.

W ramach tygodnia będą rozdawane uśmiechy-zawieszki na ulicach w Gdyni i w różnych częściach kraju. A finał wydarzenia odbędzie się w niedzielę 4 czerwca.

W ramach finału:
16:00 joga śmiechu (obowiązują zapisy, wstęp wolny)
17:00 koncert

Uśmiech nie kosztuje a radość u obdarowanego wywołuje. Śmiech z kolei niejednemu życie ratuje. Dajmy sobie uśmiech, szczególnie

Szczegóły tygodnia na www.przytulny-domek.pl i na FB Przytulny Domek.

Patronat honorowy prezydenta Gdyni Wojciecha Szczurka.

Więcej szczegółów pod tel. 885 280 333.

Cookie Consent with Real Cookie Banner