Znajdź nas na:
Kalendarz

IV Osowskie Pożegnanie Lata / 25-lecie Rady Dzielnicy Osowa!

Miejsce:
Osowa Park Chirona
Adres:
Chirona, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
03-09-2022 godz. 13:00-?
Koszt wstępu:
Wstęp bezpłatny

Już nadszedł ten czas, aby wspólnie ponownie pożegnać lato, a wraz z nim wakacje! Przed nami IV Osowskie Pożegnanie Lata, które wyjątkowo będzie połączone z celebracją 25-lecia Rady Dzielnicy Osowa!

W tym roku nasze wydarzenie obejmie teren całego Parku Chirona, aby pomieścić wszystkie przygotowane dla Was atrakcje! Nie zabraknie gier i zabaw, malowania twarzy, sportowych rozgrywek i animacji! A poza tym wszystkim kilka nowości, w tym dmuchańce i scena, które mamy nadzieję zagoszczą na stałe podczas corocznego Osowskiego Pożegnania Lata!

W tym roku Park Chirona zostanie podzielony na 4 strefy tematyczne:
– Strefę gastronomiczną w której znajdziecie dla siebie zapiekanki, burgery, dania z grilla czy napijecie się aromatycznej kawy!
– Strefę sportowo-rozrywkową to tu będziecie mogli wziąć udział w zawodach sportowych, pośpiewać, potańczyć i krzyczeć do woli! To także ta strefa stanie się areną dla atrakcji wieczoru pokazu filmu Wojna z dziadkiem!
– Pchli targ gdzie będziecie mogli zakupić drobne rzeczy od swoich sąsiadów i wyposażyć się w rzeczy, o których zawsze marzyliście!
– Strefę warsztatową i dmuchańce gdzie będziecie mogli rozwijać swoje zainteresowania, pasje; gdzie dowiecie się jak robi się kolaże, graffiti czy eko kosmetyki. A to wszystko w towarzystwie dmuchańców!

Jak co roku nie zabraknie także stoisk z darmową watą cukrową oraz popcornem, które będą dla Was dostępne przez cały czas trwania wydarzenia!