Znajdź nas na:
Kalendarz

#podróżemałeiduże Kierunek: sen

Miejsce:
Miejski Teatr Miniatura
Adres:
ul. Grunwaldzka 16, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
04-06-2023 godz. 13:30-
Koszt wstępu:
Wstęp bezpłatny

Warsztaty rodzinne dla rodzin z dziećmi od 6 lat. Zalecamy obejrzenie spektaklu BAJKA O KSIĘCIU PIPO, KONIU PIPO I KSIĘŻNICZCE POPI przed warsztatami. 

Wejdziemy w Krainę Snu i odkryjemy, jakimi prawami się rządzi. Naszymi przewodnikami będą bohaterowie spektaklu – książę Pipo, koń Pipo i księżniczka Popi.

Warsztaty z cyklu #podróżemałeiduże towarzyszą sezonowi pod tym samym hasłem.

Wstęp bezpłatny.

Czy można podróżować, nie ruszając się z miejsca? I czy taka podróż może być tak samo ciekawa i inspirująca jak prawdziwa? Przekonajcie się podczas twórczych warsztatów rodzinnych towarzyszących sezonowi pod hasłem #podróżemałeiduże Od lutego do czerwca pedagodzy teatru zabiorą uczestników w podróże wokół najnowszych spektakli – a warsztaty odbędą się nie tylko w teatrze, ale też nad morzem i w lesie!

Sezon 2022–2023 w Teatrze Miniatura upływa pod hasłem #podróżemałeiduże – tematykę podróży w rozmaitych znaczeniach i odcieniach poruszają wszystkie premiery tego sezonu: „Przypływ”, „Zmień się!”, „Atlas wysp odległych” i „Bajka o księciu Pipo, koniu Pipo i księżniczce Popi”. Pedagodzy teatru z Pracowni Teatralnych Inspiracji Miniatury postanowili zaproponować rodzinom z dziećmi 6+ możliwość pogłębionych podróży wokół wybranych spektakli teatru, aby razem z nimi stworzyć Mapę Teatralnych Inspiracji. W sumie odbędzie się 7 warsztatów, a każdy z nich to inny kierunek podróży. Tak jak podczas każdej podróży uczestnicy będą lepiej poznawać samych siebie, siebie nawzajem i świat dookoła i na pewno wrócą z bagażem niezapomnianych odkryć i przeżyć.

Uczestnictwo w każdym warsztacie to też okazja do zdobycia pieczątki podróżnika, a każdy, kto uzbiera co najmniej 4 pieczątki, otrzyma małą teatralną niespodziankę.

Cookie Consent with Real Cookie Banner