Znajdź nas na:
Kalendarz

Polska Dr Dolittle: Niesamowite zwierzaki z Ameryki Południowej

Miejsce:
ONLINE
Adres:
,
Czas trwania wydarzenia:
Sobota, 20-02-2021, 11:00
Piątek, 26-02-2021, 15:45
Koszt wstępu:
Wstęp bezpłatny
Małych Odkrywców zapraszamy do obejrzenia prezentacji online:
Polska Dr Dolittle Gosia Zdziechowska: Niesamowite zwierzaki z Ameryki Południowej
20 lutego, godz. 11:00 – 26 lutego, godz. 15:45 (po tym terminie prezentacja nie będzie dostępna)
strona Ciekawi Świata na FB i YouTube BOK-u
https://www.youtube.com/user/BOKBialystok
dostęp bezpłatny
Chcielibyście spojrzeć czarnemu jaguarowi w oczy, zobaczyć „rudego lisa na szczudłach” z bliska czy dowiedzieć się, jak szybko mrówkojad wielki porusza językiem? Fascynujący świat południowoamerykańskich zwierząt za pomocą filmów i opowieści przybliży Wam Polska Dr Dolittle.
Poznacie też najsłodsze mrówkojady świata: Marię i Joao. Tymi kilkumiesięcznymi sierotkami Polska Dr Dolittle opiekowała się podczas wolontariatu w Brazylii. Dowiecie się między innymi, dlaczego mrówkojady nie mają zębów i z jakiego powodu chodzą na knykciach.
Polska Dr Dolittle zabierze Was w niezwykłą podróż ze zwierzętami mieszkającymi w Ameryce Południowej.
Małgorzata Zdziechowska o sobie:
“Jestem dziennikarką, producentką, autorką książek dla dzieci, a przede wszystkim MIŁOŚNICZKĄ ZWIERZĄT. Od wielu lat jeżdżę na wolontariaty i opiekuję się dzikimi zwierzętami. Odwiedziłam kilkanaście ośrodków na 4 kontynentach, gdzie pracowałam z ponad 100 gatunkami ssaków.
Materiały o mnie ukazały się w wielu mediach na całym świecie (m.in. w “Daily Mail”, “China Daily”, Onecie, “Twoim Stylu”) byłam też wielokrotnie gościem w „Pytaniu na śniadanie”, „Dzień Dobry TVN”, Radiu Zet, RMF FM, Polskim Radiu. Za pomoc zwierzętom zostałam nominowana w 15 edycji plebiscytu „Serce dla Zwierząt”.
Moje artykuły z wolontariatów ukazały się m.in. w magazynie “National Geographic Traveler”. Moje krótkie filmy video o dzikich zwierzętach zostały opublikowane m.in. na stronach Yahoo, MSN, AOL czy The Huffington Post a także w programach telewizyjnych: ABC Good Morning America, ABC Chicago, ABC Norway, ZDF i National Geographic.
Jestem autorką książek “Świat dzikich zwierząt”, “Koala to nie miś”, “Kangur – symbol Australii”, “Świat dzikich kotów”, “Zwierzaki dzieciaki. 365 dni z życia dzikich zwierząt” i “Zwierzaki podróżniczki Gosi”.