Znajdź nas na:
Kalendarz

Poruszyć piórami. Zabawy młodych obserwatorów ptaków.

Miejsce:
Park Oruński
Adres:
Nowiny 2, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
20-03-2022 godz. 12:00-15:00
Koszt wstępu:
Obowiązują wcześniejsze zapisy!
𝟮𝟬 𝗺𝗮𝗿𝗰𝗮/ 𝗴𝗼𝗱𝘇. 𝟭𝟮:𝟬𝟬/ 𝗣𝗮𝗿𝗸 𝗢𝗿𝘂ń𝘀𝗸𝗶
Z okazji dnia astronomicznej wiosny i Dnia Wróbla zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców do wspólnej zabawy edukacyjnej i ruchowej na terenie Parku Oruńskiego.
Zaczynamy 𝗼 𝟭𝟮:𝟬𝟬 zabawami ruchowymi wśród drzew i świergotu ptaków. Zajęcia ruchowe poprowadzi Katarzyna Ustowska. Po ruchowych zabawach wcielimy się w ornitologów i będziemy prowadzić obserwacje ptaków w Parku Oruńskim. Na warsztaty ruchowe zapraszamy dzieci w wieku 3 – 7 lat wraz z opiekunami.
Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona. OBOWIĄZUJĄ ZAPISY mailowe: 𝘇𝗮𝗽𝗶𝘀𝘆𝘀𝘁𝗮𝗰𝗷𝗮@𝗴𝗮𝗸.𝗴𝗱𝗮.𝗽𝗹
Tych, którym nie uda się dostać na południowe warsztaty, zapraszamy na 𝗳𝗮𝗺𝗶𝗹𝗶𝗷𝗻𝗲 𝘇𝗮𝗯𝗮𝘄𝘆 𝗲𝗱𝘂𝗸𝗮𝗰𝘆𝗷𝗻𝗲, które odbędą się 𝗼 𝗴𝗼𝗱𝘇. 𝟭𝟯:𝟬𝟬 i 𝗼 𝟭𝟱:𝟬𝟬 również w Parku Oruńskim. Tutaj zapisy nie obowiązują.
Na całością będzie czuwał wróbel Franek, który pomoże Wam w obserwacji ptaków oraz wypełnieniu karty zabaw.
Spotykamy się przed głównym wejściem do Parku Oruńskiego.
Ubierzcie się wygodnie tak aby nic nie krępowało Waszych ruchów. Nie zapomnijcie o czymś do picia i dobrym humorze. My zapewniamy dobrą zabawę.
Koniecznie zajrzyjcie na instagrama, gdzie znajdziecie wiadomości od wróbla Franka https://www.instagram.com/poruszycpiorami/
………………………………
Warsztaty poprowadzi Katarzyna Ustowska – trójmiejska tancerka, choreografka i pedagog tańca. Rozwija metodę edukacji tańca w ramach autorskiego programu Montessori Dance Guide.
Projekt „Poruszyć Piórami – zabawy młodych obserwatorów ptaków” organizowany jest w ramach pracy dyplomowej Anny Kocjan w Instytucie Anglistyki i Amerykanistyki Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego.