Znajdź nas na:
Kalendarz

PREZENTOWNIK x Sztuka Wyboru x Tranzyt Concept Store x Sztuka Dobra

Miejsce:
Sztuka Wyboru
Adres:
Słowackiego 19, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
17-12-2022 godz. 11:00-19:00
Koszt wstępu:
Wstęp bezpłatny
Cześć!
W tym roku 17 grudnia widzimy się ponownie na przedświątecznych targach! 🎅🏽🎁🍷
Łączymy siły z Tranzyt Concept Store oraz Sztuką Dobra i tego dnia mamy dla Was kilka naprawdę fajnych wyselekcjonowanych propozycji, dzięki którym, z łatwością skompletujecie prezenty dla bliskich lub dla siebie 😊🎀❄️:
🖼️ TARGI PLAKATU – gdzie będziecie mogli wybrać sobie coś spośród prac graficznych autorstwa lokalnych artystów.
Osoby zainteresowane wystawieniem swoich prac mogą zgłaszać się na adres mailowy: tymon@sztukawyboru.eu (koniecznie załącz link do swoich prac).
🧥 TRANZYT POP-UP STORE – nowe miejsce na mapie Trójmiasta łączące miłość do vintage mody i designu. W tym sezonie pojawiają się i znikają w Sztuce Wyboru, tym samym podkreślając, że to co kupujemy do ubrania i do domu jest Sztuką Wyboru właśnie. Wyboru, którego warto dokonać świadomie i lokalnie: mierząc, dotykając, przyglądając się ubraniu w ruchu.
🍶 SZTUKA DOBRA – zimowy pop-up store w miejscu Kotów na Płoty z pomysłami na świąteczne prezenty oraz miejsce, gdzie będą odbywać się kreatywne warsztaty. W sklepie znajdziecie produkty lokalnych projektantek i artystek: modę, biżuterię, ceramikę, świece, grafiki, czapki, szaliki, akcesoria do domu, szkło, rośliny, vintage oraz wyselekcjonowane książki i albumy.
📖 KSIĘGARNIA Sztuka Wyboru- do 50% rabatu na wybrane pozycje Wydawnictwa Znak (książki dziecięce, kulinaria, beletrystyka, biografie)
30% rabatu na WSZYSTKIE książki wydawnictwa Dowody na Istnienie
🍷 ZA KAŻDE WYDANE 200ZŁ u jednego wystawcy lub w księgarni – otrzymasz bon na GRZANE WINO ZA 5ZŁ (do wykorzystania w weekend 17-18.12 w Sztuce Wyboru)
Jak zawsze u nas – pieski bardzo mile widziane 🦮
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!
Cookie Consent with Real Cookie Banner