Znajdź nas na:
Kalendarz

PupiLove Targi w Gdańsku 7.08.2022

Miejsce:
Galeria Morena
Adres:
Schuberta 102 A, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
07-08-2022 godz. 11:00-17:00
Koszt wstępu:
Wstęp bezpłatny
📢 Zapraszamy na kolejną edycję imprezy PupiLove Targi, która odbędzie się w niedzielę 7 sierpnia 2022 r. w Gdańsku. Wydarzenie odbędzie się na terenie Galerii MORENA w Gdańsku.

Targi potrwają od 11:00 do 17:00.
PupiLove Targi to lokalne wydarzenie skierowane do wszystkich właścicieli oraz miłośników psów i kotów.

Podczas PupiLovych Targów macie możliwość spotkać się bezpośrednio z wieloma małymi producentami niezwykłych akcesoriów i produktów dla czworonogów, którzy przyjadą z różnych stron Polski. Są to wyroby niszowe, często ręcznie wytwarzane, najwyższej jakości, których nie znajdziecie w zwykłych sklepach. Dodatkowym atutem jest to, że każdą rzecz możecie obejrzeć, dotknąć, przymierzyć i kupić, a nasi wystawcy chętnie służą Wam radą i pomocą w doborze produktów najodpowiedniejszych dla Waszego Pupila.

Znajdziecie tu m.in. przepiękne smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, bandanki i zabawki, smakołyki, kosmetyki oraz inne akcesoria dla psów, kotów i ich właścicieli.

Wstęp dla zwiedzających jest bezpłatny, a przyprowadzone przez właścicieli czworonogi będą mile widziane.

Zainteresowanych wystawców zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami zawartymi w formularzu zgłoszeniowym: https://docs.google.com/.
W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym arek@artprojectline.pl lub numerem telefonu 504 859 859.