Znajdź nas na:
Kalendarz

Rozpracuj Gdańsk z AmberSky

Miejsce:
Amber Sky Koło Widokowe
Adres:
Ołowianka, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
03-08-2023 godz. Szczegóły w opisie-Szczegóły w opisie
Koszt wstępu:
Wstęp bezpłatny
HARMONOGRAM NA TEN DZIEŃ
15:00-16:30 – MASKOTKI
17:00-18:30 – OZDABIANIE TALERZY
Przez wieki Gdańsk był znanym ośrodkiem rzemieślniczym, w którym rozkwitały różnorodne zawody i sztuki rzemieślnicze. Warsztaty „Rozpracuj Gdańsk” to unikalne wydarzenie, które ma na celu odkrycie i promocję bogatej dziedzictwa rzemieślniczego tego miasta.
Podczas tych warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość poznać różnorodne tradycje rzemieślnicze, które kiedyś kwitły w Gdańsku. Zostaną wprowadzeni w świat różnych zawodów, takich jak tkactwo, złotnictwo, garncarstwo czy wyrób biżuterii.
Dzieci nie tylko będą mogły poszerzyć swoją wiedzę o rzemiośle, ale także stworzyć własne dzieło. To niezwykła okazja, aby przenieść się w czasie i odkryć piękno i znaczenie gdańskiego rzemiosła.
Sponsorem warsztatów jest Amber Sky Koło Widokowe – dzięki nim warsztaty są całkowicie darmowe, a za udział w nich zdobędziecie pieczątkę do Paszportu Podróżnika, który będzie waszym biletem po rewelacyjne nagrody!
Pamiętajcie, że ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona, a decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku zbyt dużej ilości chętnych wybierzemy uczestników poprzez losowanie. Warto odwiedzać nas wcześniej by móc uczestniczyć w tej niepowtarzalnej podróży po gdańskim rzemieślniczym szlaku.
Cookie Consent with Real Cookie Banner