Znajdź nas na:
Kalendarz

SAMODZIELNE Z Mapą do Lasu

Miejsce:
Wejście do lasu przy CH Osowa
Adres:
Spacerowa 48, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
Sobota, 14-05-2022, 10:30
Poniedziałek, 30-05-2022, 10:30
Koszt wstępu:
10 zł
Od soboty 14 maja 2022 od godz. 10:30 do poniedziałku 30 maja 2022 do godz. 13:30 zapraszamy na SAMODZIELNE spotkanie treningowe „Z Mapą do Lasu” organizowane przez zawodników klubu orientacji sportowej UKS „Azymut 45” Gdynia.
Nasze spotkania mają na celu umożliwienie aktywnego spędzenia czasu z jednoczesnym szkoleniem własnych umiejętności orientacji w terenie.
A wszystko to na specjalnie przygotowanych mapach i za każdym razem innych, wcześniej nieznanych atrakcyjnych trasach. Na każdym spotkaniu są przygotowane do wyboru różne, w zależności od stopnia zaawansowania, trasy. Każda forma pokonywania trasy – spacerowanie, maszerowanie, truchtanie – jest dopuszczalna, każdy decyduje sam.
To Ty wybierasz sposób w jaki chcesz spędzić ten czas!
Jeśli chcesz pospacerować z mapą, indywidualnie, w grupie, z rodziną (trasa dla początkujących jest tak zbudowana, żeby nawet najmłodsi mogli ją pokonać), chcesz potruchtać, spokojnie pobiegać lub pościgać się, czy też szukasz nowych wyzwań – zapraszamy!
Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: zgloszenia@azymut45gdynia.org – z chęcią na nie odpowiemy.
Jeśli masz ochotę wyjść do lasu, oderwać się na chwilę od miejskiego zgiełku i w miłej atmosferze spędzić czas, wszystko będzie przygotowane!