Znajdź nas na:
Kalendarz

Sekretna Gdynia Abrahama – gra miejska

Miejsce:
WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
Adres:
Kielecka 7, Gdynia
Czas trwania wydarzenia:
17-06-2023 godz. 10:00-
Koszt wstępu:
Obowiązują wcześniejsze zapisy!

Zapraszamy do tajemniczej Gry Miejskiej – Sekretna Gdynia Abrahama! Już w sobotę 17 czerwca 2023 roku! Czy kiedykolwiek marzyłeś o odkrywaniu tajemnic przeszłości i przeżyciu niezapomnianej przygody? Mamy dla Ciebie niesamowitą propozycję!

Dołącz do nas w niezwykłej grze miejskiej, która zabierze Cię w fascynującą podróż po Gdyni!
W Roku Antoniego Abrahama, w setną rocznicę jego śmierci, chcemy wspólnie zgłębić historię i dziedzictwo tego wybitnego rzecznika Kaszubów. „Sekretna Gdynia Abrahama” to niezwykłe połączenie detektywistycznej gry i historycznego spaceru, które umożliwi Ci poznanie losów „Króla Kaszubów” osobiście!

Wyruszając na trasę tej niezwykłej gry, będziesz miał okazję odkryć ukryte punkty i zadania rozsiane po tajemniczych zakątkach gdyńskiego śródmieścia. Nad grupą z daleka i z bliska będzie czuwał prowadzący grę Michał Miegoń (Inne Szlaki, Muzeum Miasta Gdyni, Open House Gdynia).

Nie musisz się martwić o poruszanie się po mieście – otrzymasz specjalną kartę-mapę, która będzie prowadzić Cię przez fascynujące miejsca związane z życiem Antoniego Abrahama. Każdy punkt na mapie skrywa interesujące zagadki i notatki, które odkrywając, krok po kroku poznasz historię i działalność tej wyjątkowej postaci. Ciesz się pełną swobodą podczas gry! Możesz podążać ścieżką według własnego uznania – gra ma charakter nielinearny, więc możesz zaliczać punkty w dowolnej kolejności. Odkrywaj fascynujące miejsca, zgłębiaj tajemnice i oddychaj historią Gdyni!

Nie możemy się doczekać finału tej niezwykłej przygody! Zakończenie gry odbędzie się w Kaszubskim Forum Kultury, przy Al. Piłsudskiego 18.

Zapraszamy wszystkich, którzy pragną przeżyć niezapomniane chwile, odkrywając przeszłość i śladem tej wybitnej postaci. Pamiętajmy razem: „Nie ma Kaszëb bez Polonii, a bez Kaszëb Polści”!
Zapraszamy do udziału w „Sekretnej Gdyni Abrahama” – Twoja przygoda czeka!

Gdzie i kiedy:
Nazwa: Gra miejska Sekretna Gdynia Abrahama!
Kiedy: Sobota 17 czerwca 2023 roku
Start: wydawanie pakietów startowych godz. 10.00 – budynek WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni, ul. Kielecka 7, Gdynia
Meta: Kaszubskie Forum Kultury, Al. Piłsudskiego 18, Gdynia,
Zapisy e-mail: kwiatkowski@wsaib.pl – podaj imię, nazwisko i ile osób jest w grupie.

Cookie Consent with Real Cookie Banner