Znajdź nas na:
Kalendarz

Skarby ze strychu i sąsiedzki grill

Miejsce:
DOM Sąsiedzki w Pałacu
Adres:
ul. Grunwaldzka 5, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
20-05-2023 godz. 14:00-
Koszt wstępu:
Wstęp bezpłatny

Kochani sąsiedzi – bliżsi i dalsi! Wiosna to idealny czas żeby zabrać się za porządkowanie naszych strychów, piwnic, garaży i wszelkich innych zakątków… Nie macie co zrobić z tymi wszystkimi skarbami i „przydasiami”? Przychodzimy Wam z pomocą!

Już w sobotę 20 maja odbędzie się u nas wydarzenie „Skarby ze strychu + sąsiedzki grill”. Startujemy o godz. 14:00 i czekamy na Was do 17:00!

Będzie to swego rodzaju pchli targ/wyprzedaż garażowa. Zachęcamy do zgłaszania swoich stanowisk i podarowania drugiego życia tym wszystkim przedmiotom, które mogą jeszcze komuś posłużyć.

Jak to zrobić?
Prosimy o przesłanie maila z imieniem i nazwiskiem, danymi kontaktowymi oraz informacją, z jakimi różnościami do nas przyjdziecie. Zachęcamy, aby były to przede wszystkim takie przedmioty jak planszówki, zabawki, książki, elementy dekoracyjne i pamiątkowe, naczynia, biżuteria itp. Swoje stanowisko na pchlim targu będzie mieć również Fundacja RC wraz z Domem Sąsiedzkim.

ZASADY UCZESTNICTWA
Wystawienie się na naszym pchlim targu jest nieodpłatne. Zapewniamy stoły i krzesła. Dodatkowe potrzeby i aranżacja stoiska we własnym zakresie.

ADRES MAILOWY DO ZGŁOSZENIA STOISKA: dom.sasiedzki@fundacjarc.org.pl

SĄSIEDZKI GRILL
W trakcie całego wydarzenia o to, żebyście nie czuli się głodni, zadba wspaniała grupa kulinarna z domu sąsiedzkiego! Dostępna będzie również opcja wegańska.
Nie zabraknie również atrakcji dla młodszych uczestników – szczegóły już wkrótce!

Przybywajcie licznie, zabierajcie całe rodziny i do zobaczenia!
Zadanie Dom Sąsiedzki w Pałacu jest dofinansowane ze środków Miasta Gdańska.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner