Znajdź nas na:
Kalendarz

Spektakl dla dzieci „Książę Papusz i jego przyjaciele” na Karwinach

Miejsce:
Amfiteatr Zespołu Szkolno-Przedszkolego nr 4
Adres:
ul. Chwaszczyńska 26, Gdynia
Czas trwania wydarzenia:
17-07-2022 godz. 17:00-18:00
Koszt wstępu:
Wstęp bezpłatny
W niedzielę, 17 lipca Rada Dzielnicy Karwiny i Teatr Czwarte Miasto zapraszają na spektakl dla dzieci pt. „Książę Papusz i jego przyjaciele”.
Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17:00, w amfiteatrze przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4,ul. Chwaszczyńska 26, wstęp wolny.
Opis spektaklu: Za siedmioma górami, za siedmioma lasami… A może dawno, dawno temu… Jakby się nie zaczęło, będzie wesoło! Zapraszamy na dynamiczną i przewrotną przygodę Księcia Papusza i jego przyjaciół. Bajka łącząc konwencję żywego planu i aktorstwa lalkowego, wzbogacona piosenkami oraz interakcją z widzem, uczy dzieci jak ważna w życiu jest przyjaźń i rodzina.
Na podstawie autorskiego tekstu Martyny Janczewskiej zapraszamy najmłodszych, jak i tych trochę starszych, na niezapomnianą, pełną uśmiechu teatralną opowieść o losach zagubionego księcia z Rumunii, który szuka swoich bliskich. Czy uda mu się dotrzeć do rodziców i krewnych? Jakie miasta, kraje i kontynenty będzie musiał przebyć, aby odnaleźć swój nowy dom w Gdyni?….
Reżyseria Dariusz Majchrzak.
Wydarzenie sfinansowane zostało ze środków Rady Dzielnicy Karwiny.