Znajdź nas na:
Kalendarz

Spotkajmy się na murawie

Miejsce:
Boiska piłkarskie MOSiR Sopot
Adres:
ul. 23 Marca 95, Sopot
Czas trwania wydarzenia:
20-05-2023 godz. 12:00-16:00
Koszt wstępu:
Wstęp bezpłatny
Festyn piłkarski „Spotkajmy się na murawie” zaplanowano w godz. 12.00-16.00. Wstęp wolny.
Treningi piłkarskie z profesjonalnymi trenerami dla trzech grup wiekowych, food tracki, miejsca do odpoczynku dla całych rodzin, dmuchane zamki – to wszystko czeka na miłośników piłki nożnej na boiskach MOSiR. To wspaniała okazja, by całymi rodzinami spędzić czas na świeżym powietrzu. Korzystanie z atrakcji i zabaw dla dzieci jest darmowe.
O godz. 15:00 rozpocznie się mecz, w którym zmierzą się: drużyna Sopotu pod wodzą prezydenta Jacka Karnowskiego i drużyna Tomka Kuszczaka, bramkarza reprezentacji Polski.
Celem jest integracja dzieci polskich i ukraińskich, które mieszkają w Sopocie. Ambasadorem i dobrym duchem festynu jest Tomek Kuszczak, jeden z sześciu polskich piłkarzy, którzy zdobyli Puchar Europy.
Całość poprowadzi znany i lubiany dziennikarz sportowy Włodzimierz Machnikowski.
Płyta pełnowymiarowego piłkarskiego boiska zostanie podzielona na trzy boiska treningowe dla trzech grup wiekowych. Dzieciaki i młodzież zostaną podzielone wg wieku: 5-8 lat, 9-12 lat i 13-16 lat. Nie ma żadnych ograniczeń, by wziąć udział w sesji treningowej.
W bezpośrednim sąsiedztwie stadionu nie ma wystarczającej liczby miejsc parkingowych, MOSiR Sopot prosi o korzystanie z komunikacji miejskiej: autobusy linii 117, 143 i 244.
Wydarzenie jest organizowane przy wsparciu Funduszu Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci (UNICEF), patronem wydarzenia jest Polski Związek Piłki Nożnej, a partnerem Rewa Park Apartamenty.
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner