Znajdź nas na:
Kalendarz

Spotkajmy się, pograjmy! Gdańsk Dolne Miasto

Miejsce:
SE Dolne Miasto - Inkubator Sąsiedzkiej Energii
Adres:
Reduta Wyskok, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
10-09-2022 godz. 15:00-18:00
Koszt wstępu:
Wstęp bezpłatny
W II weekend września w niemal 40 miejscach w Polsce ponad 30 Klubów Gier Planszowych organizuje dla Was wydarzenia pod wspólnym logo Spotkajmy się, pograjmy!
W Gdańsku na Dolnym Mieście zapraszamy na nie w sobotę i niedzielę my, Klub ISE Pogramy.
Zabierzcie rodzinę, przyjaciół, znajomych, zaproście sąsiadów i przyjdźcie spędzić miło czas przy grach planszowych, karcianych i plenerowych. Całkiem możliwe, że odkryjecie dla siebie nowe interesujące hobby. Przy doborze gier i poznawaniu zasad – chętnie pomożemy.
Dzięki wsparciu polskich wydawców gier planszowych możemy Wam zaproponować także atrakcje z nagrodami.
Koniecznie kliknijcie WEZMĘ UDZIAŁ, a co najmniej ZAINTERESOWANY, żeby otrzymywać informacje o pojawiających się w zakładce Dyskusja tego wydarzenia aktualizacjach i nowych informacjach.
Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o inicjatywie Spotkajmy się, pograjmy!, warto polubić i obserwować fanpage naszej inicjatywy https://www.facebook.com/spotkajmysiepograjmy2022
_________________
Spotkajmy się, pograjmy! jest projektem non-profit. Udział w każdym wydarzeniu w ramach inicjatywy, jak i w zabawach z nagrodami proponowanych podczas niego jest bezpłatny. W ramach akcji nie będzie prowadzonej sprzedaży gier ani innych usług z nimi związanych.