Znajdź nas na:
Kalendarz

Tajemnica Króla Wysp Hebanowych | Stacja Bajek

Miejsce:
Teatr Gdynia Główna
Adres:
Plac Konstytucji 1, Gdynia
Czas trwania wydarzenia:
03-12-2023 godz. 12:00-13:00
Koszt wstępu:
40 zł
✨ Po raz ostatni w tym roku zapraszamy do baśniowego świata pełnego dziwów i czarów, gdzie czarno-złote jezioro oraz pływające w nim kolorowe ryby skrywają tajemnice, o jakich słyszeliście tylko w baśniach. ✨
👑 Król Wysp Hebanowych to dobry, ale nieszczęśliwy władca, który za sprawą złych czarów skazany jest na marne życie w zaklętym pałacu. Jego losem kieruje niecna czarownica, zaślepiona fałszywą miłością. Próbuje ona zmusić Króla do poddania się jej rozkazom. Na szczęście na ich drodze staje odważny i szlachetny Sułtan. Czy wystarczy mu sił, aby zdjąć z Króla Wysp Hebanowych ciążącą klątwę i przezwyciężyć zło głęboko zakorzenione w sercu Chryzeidy? Czy czarno-złote jezioro odkryje przed nami swoje tajemnice? Czy poznamy sekret kolorowych ryb?
Orientalne opowiadanie Bolesława Leśmiana pochodzące ze zbioru „Klechd sezamowych” pokaże, że najważniejszą wartością w życiu jest niesienie bezinteresownej pomocy oraz empatia względem drugiej osoby.
𝗚𝗥𝗔𝗠𝗬:
👑 3 grudnia (niedziela), godz. 12:00 / 60 min.
𝗦𝗰𝗲𝗻𝗮𝗿𝗶𝘂𝘀𝘇 𝗶 𝗿𝗲ż𝘆𝘀𝗲𝗿𝗶𝗮: Ewa Ignaczak
𝗢𝗯𝘀𝗮𝗱𝗮: Anna Bochnak – Fryc, Jacek Panek, Filip Wójcik
preferencje wiekowe: 5+
▪️
Bilety w cenie 40 zł można nabyć przez Internet: https://teatrgdyniaglowna.interticket.pl/ lub dokonując rezerwacji pod nr tel. 600 306 634.
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny, Kartę Mieszkańca oraz Kartę do Kultury. Bilety ze zniżką można rezerwować pod nr tel. 600 306 634
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner