Znajdź nas na:
Kalendarz

Strefa Trojmiasto.pl na Jarmarku św. Dominika

Miejsce:
Park Świętopełka
Adres:
Świętojańska 66, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
04-08-2023 godz. 14:00-17:00
Koszt wstępu:
Wstęp bezpłatny

Zapraszamy 4 sierpnia do strefy Trojmiasto.pl w ramach Jarmarku św. Dominika w Parku Świętopełka! Czekać na Was będziemy z trójmiejską grą w kapsle, naszym zakręconym kołem fortuny pełnym nagród i strefą relaksu.

Trójmiejska gra w kapsle
Wszystkich chętnych bez względu na wiek zapraszamy do zabawy. Gra w kapsle to popularna w latach 70. i 80. gra podwórkowa polegająca na pstrykaniu kapsli od butelek po wyznaczonej trasie. Odmian gry w kapsle jest kilka. Nasza zabawa różni się od jej tradycyjnej wersji tym, że kapslami „skaczemy” po mapie Trójmiasta.*
Zaczniemy treningiem i dowolną zabawą kapslami na trójmiejskiej trasie. Pierwsze rozgrywki z min. liczbą 4, a max 6 zawodników rozpoczną się o godz. 14:30. Kolejne kapslowe pojedynki odbywać się będą co pół godziny. Na wszystkich zwycięzców czekać będą nagrody główne!

Zasady gry w trójmiejską grę w kapsle:

  • Na wstępie każdy zawodnik losuje spośród kapsli swój kapsel do gry. Wylosowany kolor decyduje o kolejności startu.
    Kolejność wg kolorów: 1. złoty, 2. niebieski, 3. czerwony, 4. zielony, 5. fioletowy, 6. żółty
  • Uczestnicy zabawy będą mogli przed grą obciążyć swój kapsel przygotowaną przez organizatora plasteliną w ilości, jaką sami uznają za właściwą. Użycie plasteliny jest dozwolone ale nie konieczne. Nie można jednak od momentu rozpoczęcia gry już ani dociążać swoich kapsli ani też zabierać z nich nadmiaru plasteliny.
  • Uczestnicy startują zgodnie z wylosowanym miejscem.
  • Kolejne ruchy uczestnicy oddają po kolei zgodnie z kolejnością na trasie.
  • Wypadnięcie z trasy skutkuje powrotem na miejsce, z którego uczestnik oddał ostatni ruch.
  • Nie można ścinać trasy. Ścięcie skutkuje powrotem na miejsce, z którego uczestnik oddał ostatni ruch.
  • Każda rozgrywka liczy maksymalnie 20 min.
  • Każdą rozgrywkę wygrywa ten uczestnik zabawy, który pierwszy przekroczy linię mety. W sytuacji, kiedy w ciągu 20 min. żaden uczestnik zabawy nie dotrze do mety, wygrywa ten zawodnik, który był najbliżej mety.

Zakręcone koło fortuny
Każdy kto zrobi sobie zdjęcie w ramce Trojmiasto.pl i doda je w swoich social mediach z oznaczeniem Trojmiasto.pl i Jarmarkiem św. Dominika będzie mógł wziąć udział w naszej zabawie i zakręcić kołem fortuny!

Do wygrania będą m.in.: trójmiejskie T-shirty, torby na ramię, plecaki oraz bilety do kina, vouchery na kręgle w Centrum U7, *karty VIP 20% na dowolny zestaw w Max Premium Burgers (wielokrotnego użytku do końca 2023r.) oraz gadżety Trojmiasto.pl**

* W przypadku niekorzystnej, deszczowej pogody turniej kapsli się nie odbędzie.
**W przypadku wyczerpania poszczególnych nagród liczba miejsc wygrywających będzie się zmniejszać.

Cookie Consent with Real Cookie Banner