Znajdź nas na:
Kalendarz

Świąteczne atrakcje w Centrum Riviera

Miejsce:
Centrum Riviera
Adres:
ul. Kazimierza Górskiego 2, Gdynia
Czas trwania wydarzenia:
Poniedziałek, 09-12-2019, 12:00
Poniedziałek, 23-12-2019, 20:00
Koszt wstępu:
Wstęp bezpłatny
Szczegółowe informacje:

Czym byłyby święta bez odrobiny magii? Nawet nie chcemy sobie tego wyobrażać! Na szczęście, w Centrum Riviera pomyśleliśmy o wszystkim i zadbaliśmy o każdy szczegół, by magia świąt dumnie rozbłysła na mapie Gdyni. 

Nie wierzycie? Przekonajcie się sami!

W samym sercu Riviery wyrosło nam wielkie Magiczne Drzewo, a wokół niego, niczym grzyby po deszczu, wyjawiła się świąteczna leśna kraina, pełna cudów i zakamarków. Plotki głoszą, że to sprawka niesfornych elfów Świętego Mikołaja…

No właśnie, a skoro już o Mikołaju mowa, on również zawita do naszego centrum – i to nie jeden raz! Przygotowaliśmy już dla niego ogromny, mięciutki fotel w jego ulubionym czerwonym kolorze. Postaraliśmy się, aby poczuł się w nim jak najwygodniej. Tak wygodnie, żeby nie chciało mu się już z niego wstawać, bo coś nam mówi, że znajdzie się liczne grono zainteresowanych tą niezwykłą wizytą.

Mikołaj odwiedzi nas w aż trzy grudniowe weekendy – 6, 7, 13, 14, 15, 20, 21, 22 i 23 grudnia, w godzinach 12:00 – 20:00.

Znaleźliśmy także radę na słońce spędzające na niebie coraz mniej czasu i dni skąpane w ciemności. Cała Riviera rozbłysła wyjątkową, iluminacją świetlną, która niezwykle skutecznie przepędza mrok i wprowadza przytulną, bajkową atmosferę.

To będą naprawdę magiczne święta! Zapraszamy!