Znajdź nas na:
Kalendarz

Świnka Peppa i Wielka Niespodzianka!

Miejsce:
Gdański Teatr Szekspirowski
Adres:
Wojciecha Bogusławskiego 1, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
03-06-2023 godz. 10:00 / 13:00 / 16:00-
Koszt wstępu:
Od 40 zł

Świnka Peppa i przyjaciele zapraszają na wyjątkowy spektakl pełen śpiewu, tańca i zabawy. Po raz pierwszy w Polsce, bohaterka ukochanej przez dzieci kreskówki schodzi z ekranu, aby powitać fanów i wspólnie świętować swoje urodziny.

Wielka Niespodzianka!

Dziś dzień urodzin Świnki Peppy. Wszyscy domownicy są podekscytowani i wraz z udziałem widowni przygotowują urodzinową niespodziankę dla bohaterki. Wśród śpiewu, tańca i zabawy cała rodzinka świnek będzie wybierała dekoracje i kostiumy. Pobawi się w chowanego i odkryje wiele niespodzianek, w tym tę najważniejszą – Wielką Niespodziankę. Na scenie pojawią się także Pan Zebra i Pani Królik, którzy wraz z pozostałymi bohaterami będą uczestniczyć w przygotowaniach do urodzin Peppy.Nie zabraknie również błotnych kałuż, które Świnka Peppa i jej rodzina tak bardzo lubi.

Aktorzy wystąpią we wspaniałych kostiumach, pośród dekoracji przeniesionych prosto z wirtualnego świata na scenę. Reżyserem spektaklu oraz scenarzystą jest Gabriel Gietzky, a w postać Peppy wcieliła się Karolina Marcisz.

Spektakl pełen śpiewu, tańca i niespodzianek będzie angażował młodą publiczność, tak aby wraz rodzinką Świnki Peppy i ich przyjaciółmi odkryć najważniejszą z nich “Wielką Niespodziankę”.

Spektakl dla dzieci. Urodziny Świnki Peppy. Aktorzy występują w kostiumach. Ubrani są tak jak w bajce w telewizji. Wiele piosenek i tańca.

Dodatkowe informacje

Czas: 75 minut w tym 15 minutowa przerwa
Scenariusz i reżyseria: Gabriel Gietzky
Produkcja: MGR productions
Postacie: Narrator, Świnka Peppa, George, Tata Świnka, Mama Świnka, Pani Królik, Pan Zebra

Cookie Consent with Real Cookie Banner