Znajdź nas na:
Kalendarz

SZTUKI I SZTUCZKI NA FERIE

Miejsce:
ONLINE
Koszt wstępu:
Szczegóły u Organizatora
𝗦𝗭𝗧𝗨𝗞𝗜 𝗜 𝗦𝗭𝗧𝗨𝗖𝗭𝗞𝗜 𝗭𝗜𝗠𝗢𝗪𝗘 to już tradycja. To nasza kreatywna propozycja na ferie zimowe dla dzieci i młodzieży. Tym razem jednak wszystkie zajęcia odbędą się online w formie transmisji na fejsbukowym profilu Stacji Orunia.
W ramach zimowych sztuk i sztuczek uszyjemy własną lalę, zbudujemy kartonowe pojazdy, stworzymy grę planszową i zaprojektujemy dizajnerskie „dyndały”. Nasze zajęcia dostępne są dla wszystkich dzieci oraz dorosłych opiekunów, bez zapisów.
Oto harmonogram warsztatów
• 𝗗𝗬𝗡𝗗𝗔Ł𝗬 – warsztaty online z dizajnu dla starszych dzieci (w wieku 9-15 lat) Realizacja: 14 stycznia, godz. 11
• 𝗣𝗢𝗕𝗔𝗪𝗠𝗬 𝗦𝗜Ę 𝗥𝗔𝗭𝗘𝗠 – warsztaty online dla dzieci i rodziców w wieku przedszkolnym. Tworzymy grę planszową z tego, co mamy w domu, czyli gra planszowa z recyklingu. Data realizacji: 5 stycznia, godz. 11.
• 𝗦𝗭𝗧𝗨𝗖𝗭𝗞𝗜 𝗥𝗘𝗖𝗬𝗞𝗟𝗜𝗡𝗚𝗢𝗪𝗘- warsztaty online z budowania super pojazdów kartonowych. Realizacja 12 stycznia, godz. 11:00
• 𝗟𝗔 𝗟𝗔𝗟𝗔 – familijne warztaty krawieckie online. Szycie wymarzonej, osobistej, niepowtarzalnej lali. Dla rodziców z dziećmi. Realizacja 9 stycznia oraz 16 stycznia, godz. 11:00.
• 𝗕𝗔𝗕𝗖𝗜𝗔 𝗟𝗨𝗖𝗬𝗡𝗔 𝗜 𝗪𝗡𝗨𝗖𝗭𝗞𝗜 – 𝘄𝗲𝗿𝗻𝗶𝘀𝗮ż 𝗶 𝘄𝘆𝘀𝘁𝗮𝘄𝗮 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲. Lucyna Korytowska wraz z wnuczkami opowiedzą jak inspirują się nawzajem, jak wspólnie tworzą a także pokażą swoje dzieła. Realizacja 8 stycznia, godz. 11:00
Zachęcamy do wzięcia udziału 🙂