Znajdź nas na:
Kalendarz

Szyjemy sport na miarę – sportowa rodzina

Miejsce:
ERGO ARENA
Adres:
Plac Dwóch Miast 1, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
28-05-2022 godz. 11:00-/
Koszt wstępu:
Obowiązują wcześniejsze zapisy!
Szczegółowe informacje:

Już 28 maja w Gdańsku odbędzie się kolejny z campów „Szyjemy sport na miarę – sportowa rodzina”. Partnerem wydarzenia został Trefl Sopot!

Projekt „Szyjemy sport na miarę – sportowa rodzina” to unikatowe campy sportowe promujące najpopularniejsze dyscypliny halowe na świecie. W ERGO ARENIE 65 par (rodzic/opiekun – dziecko) weźmie udział w wyjątkowym treningu poprowadzonym przez sportowych gigantów. Każdy z uczestników będzie miał okazję poznać tajniki gry w siatkówkę, piłkę ręczną i koszykówkę. Zasady ostatniej z wymienionych dyscyplin przybliżą nasi zawodnicy, którzy będą obecni podczas wydarzenia! Oprócz sportowych atrakcji nie zabraknie również miejsca na wspólne zdjęcia i autografy, a na zakończenie campu będzie czekał konkurs umiejętności indywidualnych w wielkim „skills challenge”. Dla wszystkich uczestników nasi mistrzowie przygotowali również specjalne podarunki.

Ambasadorami projektu „Szyjemy sport na miarę – sportowa rodzina” są:

Cezary Trybański – reprezentant Polski i pierwszy Polak w NBA. Był zawodnikiem czterech amerykańskich klubów między innymi Memphis Grizzlies i New York Knicks.
Krzysztof Ignaczak – wybitny reprezentant Polski. Mistrz Świata, Mistrz Europy, srebrny medalista Pucharu Świata i wielokrotny medalista Mistrzostw Polski.
Marcin Lijewski – jeden z najwybitniejszych polskich piłkarzy ręcznych – Wicemistrz Świata i multimedalista Mistrzostw Polski. Najlepszy trener Polskiej Ligi Piłki Ręcznej w sezonie 2020/2021.