Znajdź nas na:
Kalendarz

Tajemnica Księcia Niewidzialnego – GDAŃSK 20.05

Miejsce:
Europejskie Centrum Solidarności
Adres:
Plac Solidarności 1, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
20-05-2023 godz. Szczegóły w opisie-Szczegóły w opisie
Koszt wstępu:
79 - 129 zł

Interaktywne show dla całej rodziny. Kolorowe neonowe dekoracje 3D, pokazy laserowe, olbrzymie piłki i wodospad baniek mydlanych. Masa atrakcji dla dzieci od 3 roku życia. W show są wykorzystywane spektakularne dekoracje 3D i kostiumy Hi-Tech. Spektaklowi towarzyszą laserowe i świetlne efekty specjalne. Już 20 maja zapraszamy na trzy spektakle o godzinie 11:00, 13:00 oraz 17:00.

Zespół „Baltshow Production” przedstawią wysokotechnologiczny performance, który wizualnie i fabularnie odzwierciedla nasz błyskawicznie rozwijający się świat i już ostateczne sprawującą nad nami rządy erę internetu.

Spektakl opowiada historię współczesnego chłopaka – księcia, który przez całe swoje życie nie przeczytał ani jednej książki, swój wolny czas spędzał tylko w Internecie i marzył, aby zostać królem lajków. Jednego dnia trafił on do dziwnego świata, w którym musi nauczyć się żyć bez telefonu i Internetu oraz innych oznak cywilizacji. Gdzie musi walczyć z siłami zła, aby uratować swoje królewstwo i wrócić do domu.

W show są wykorzystywane spektakularne dekoracje 3D i kostiumy Hi-Tech. Spektaklowi towarzyszą laserowe i świetlne efekty specjalne.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner