Znajdź nas na:
Kalendarz

Targi dziecięce edycja X oraz 30-lecie sklepu Akpol Baby w Gdańsku

Miejsce:
Akopl
Adres:
Jaśkowa Dolina 84, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
Piątek, 08-09-2023, 10:00
Sobota, 09-09-2023, 19:00
Koszt wstępu:
Wstęp bezpłatny

Z wielką radością zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie X edycję Targów Dziecięcych, które odbędą się w dniach obchodzenia 30. Rocznicy Otwarcia Sklepu Akpol Baby w Gdańsku!  

Z tej okazji przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji i oczywiście specjalną ofertę wyprawkową:
Konsultacje z Ekspertami – ponad 60 doświadczonych specjalistów z całej Polski jest gotowych udzielić fachowej porady oraz wsparcia przy wyborze odpowiednich produktów dla Waszych maluszków.
Rabaty do 40% -nie można przegapić specjalnej oferty targowej! Foteliki, wózki, pościele, łóżeczka, ubranka, akcesoria do karmienia oraz kąpieli i pielęgnacji, zabawki – wszystko to dostępne w atrakcyjnych cenach.
– Bezpłatne warsztaty – pierwszą pomoc poprowadzi doświadczony ratownik medyczny Rafał Gaszczyk. Natomiast wykłady położnej ze szkoły rodzenia PulsMedica zapewnią Wam cenne umiejętności i wiedzę.
Fotobudka 360 – zróbcie sobie niezapomniane zdjęcia czy filmiki, zarówno indywidualnie, jak i z całą rodzinką.
Zabawa wyprawkowa – weźcie udział w edukacyjnej zabawie wyprawkowej i zdobywajcie umiejętności zgodnie z mapką targów. Ukończenie gry nagradzane jest tytułem Super Rodzica oraz atrakcyjnym prezentem. A to nie wszystko – dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy konkurs z niezwykle wartościowymi nagrodami.
USG 4D – przyszłe mamy mają także wyjątkową okazję na zapisanie się na bezpłatne USG 4D, wykonane przez dr Piotra Augustyniaka.
– Konkursy na sklepie – nie zapominamy również o mini konkursach, które odbędą się w sklepie podczas dwudniowych targów. To szansa na zdobycie ponad 30 praktycznych nagród, które są gotowe do wręczenia od razu na miejscu.

Data: 8-9 września 2023
Godzina: 10-19
Miejsce: Gdańsk-Wrzeszcz, ul. Jaśkowa Dolina 84

Cookie Consent with Real Cookie Banner