Znajdź nas na:
Kalendarz

Tkacz i czarodziej — baśń indyjska / Warsztaty z baśnią / Agata Półtorak

Miejsce:
GAK Dom Sztuki
Adres:
ul. Stryjewskiego 25, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
16-12-2022 godz. 17:30-19:00
Koszt wstępu:
Wstęp bezpłatny

Zapraszamy na kolejną odsłonę teatru kamishibai i WARSZTATÓW Z BAŚNIĄ w wykonaniu Agaty Półtorak. W grudniu zawita do nas baśń indyjska – „Tkacz i czarodziej”.
🪢
WARSZTATY Z BAŚNIĄ Agaty Półtorak to spotkanie składające się z dwóch części: pierwsza z nich polega na spektaklu w konwencji japońskiego teatru ilustracji. Druga część to warsztaty rękodzielnicze, w czasie których uczestnicy samodzielnie sporządzają dzieła inspirowane treścią baśni. W ramach plastycznej części spotkania uczestnicy utkają małe dywaniki z kolorowych włóczek.

Wydarzenie bezpłatne, wstęp wolny.
Regulamin wydarzenia dostępny na stronie: https://gak.gda.pl/tkacz-i-czarodziej-basn-indyjska…/
🪢
Agata Półtorak – z wykształcenia jest nauczycielem nauczania początkowego. Od 2003 roku zajmuje się ilustrowaniem książek dla dzieci, podręczników i materiałów edukacyjnych. W dorobku ma również książki autorskie. Współpracuje z wydawnictwami: Harmonia, Marpress, Operon, BEA, Zielona Sowa, Literatura i GWP. Prowadzi zajęcia plastyczne dla przedszkolaków, a w wolnych chwilach tworzy drobne rękodzieło, głównie obrazy z tkanin i zabawki szyte ręcznie. W ramach współpracy z bibliotekami prowadzi warsztaty literacko-plastyczne.

Cookie Consent with Real Cookie Banner