Znajdź nas na:
Kalendarz

Trzy psy — baśń szwedzka / Warsztaty z baśnią / Agata Półtorak

Miejsce:
GAK Dom Sztuki
Adres:
Stryjewskiego 25, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
08-04-2022 godz. 17:30-
Koszt wstępu:
Wstęp jest bezpłatny - obowiązuje rezerwacja miejsc!
Zapraszamy na kolejną odsłonę teatru kamishibai i WARSZTATÓW Z BAŚNIĄ w wykonaniu Agaty Półtorak. Tym razem poznamy historię pastuszka Gunnara i jego wiernych pomocników: trzech czarodziejskich psów obdarzonych niezwykłymi mocami.
 
WARSZTATY Z BAŚNIĄ Agaty Półtorak to spotkanie składające się z dwóch części: pierwsza z nich polega na spektaklu w konwencji japońskiego teatru ilustracji. Druga część to warsztaty rękodzielnicze, w czasie których uczestnicy samodzielnie sporządzają dzieła inspirowane treścią baśni. Tym razem: pieski – zabawki recyclingowe z butelek.
 
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale OBOWIĄZUJĄ ZAPISY❗ Liczba miejsc ograniczona.
– E-mail: domsztuki@gak.gda.pl
– Telefon: 58 307 31 44
– Osobiście: w sekretariacie Domu Sztuki GAK przy ul. Stryjewskiego 25 (Stogi).
Regulamin wydarzenia dostępny na stronie https://gak.gda.pl/trzy-psy-basn-szwedzka-warsztaty-z…/
 
Agata Półtorak – z wykształcenia jest nauczycielem nauczania początkowego. Od 2003 roku zajmuje się ilustrowaniem książek dla dzieci, podręczników i materiałów edukacyjnych. W dorobku ma również książki autorskie. Współpracuje z wydawnictwami: Harmonia, Marpress, Operon, BEA, Zielona Sowa, Literatura i GWP. Prowadzi zajęcia plastyczne dla przedszkolaków, a w wolnych chwilach tworzy drobne rękodzieło, głównie obrazy z tkanin i zabawki szyte ręcznie. W ramach współpracy z bibliotekami prowadzi warsztaty literacko-plastyczne.