Znajdź nas na:
Kalendarz

Trzy siostry u władcy wichrów — baśń nieniecka / Warsztaty z baśnią / Agata Półtorak

Miejsce:
GAK Dom Sztuki
Adres:
ul. Stryjewskiego 25, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
24-02-2023 godz. 17:30-20:00
Koszt wstępu:
Wstęp bezpłatny

Zapraszamy na kolejną odsłonę teatru kamishibai i Warsztatów z baśnią w wykonaniu Agaty Półtorak. W lutym czeka na nas baśń nieniecka pt. „Trzy siostry u władcy wichrów”.
Warsztaty z baśnią Agaty Półtorak to spotkanie składające się z dwóch części: pierwsza z nich polega na spektaklu w konwencji japońskiego teatru ilustracji. Druga część to warsztaty rękodzielnicze, w czasie których uczestnicy samodzielnie sporządzają dzieła inspirowane treścią baśni. W plastycznej części spotkania wykonamy laleczki UKO – tradycyjne zabawki nienieckich dzieci.
🌬
Wydarzenie bezpłatne, wstęp wolny.
Regulamin wydarzenia dostępny na stronie: https://gak.gda.pl/trzy-siostry-u-wladcy-wichrow-basn…/
🌬
Warsztaty poprowadzi Agata Półtorak – z wykształcenia jest nauczycielem nauczania początkowego. Od 2003 roku zajmuje się ilustrowaniem książek dla dzieci, podręczników i materiałów edukacyjnych. W dorobku ma również książki autorskie. Współpracuje z wydawnictwami: Harmonia, Marpress, Operon, BEA, Zielona Sowa, Literatura i GWP. Prowadzi zajęcia plastyczne dla przedszkolaków, a w wolnych chwilach tworzy drobne rękodzieło, głównie obrazy z tkanin i zabawki szyte ręcznie. W ramach współpracy z bibliotekami prowadzi warsztaty literacko-plastyczne

Cookie Consent with Real Cookie Banner