Znajdź nas na:
Kalendarz

Dokąd nocą tuptam w zoo?

Miejsce:
Gdański Ogród Zoologiczny
Adres:
Karwieńska 3, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
28-10-2022 godz. 18:00-21:00
Koszt wstępu:
Warunkiem uczestnictwa jest zakup biletu wstępu do ZOO
WSZYSTKIE MIEJSCA NA WYDARZENIE JUŻ ZAREZERWOWANE!
Gdański Ogród Zoologiczny zaprasza miłośników nocnych wędrówek na wydarzenie „Dokąd nocą tuptam w ZOO”, podczas którego uczestnicy zagrają w nietypową grę terenową, po zmierrrrrzchu.
Goście zoo, spacerując alejkami ogrodu pod osłoną nocy, w obecności edukatorów, będą rozwiązywać zadania, po których włos zjeży się na głowie. Gra terenowa zwieńczona będzie ogniskiem w zacisznym miejscu, na terenie zoo, gdzie na uczestników czekać będzie kawa lub ciepła herbata. Będzie możliwość pieczenia kiełbasek, w które należy się zaopatrzyć we własnym zakresie.
Wydarzenie odbędzie się 28.10.2022 r. (piątek), w godzinach 18:00 – 21:00 (zbiórka przy głównej bramie gdańskiego zoo, o godzinie 17:50). Prosimy o zaopatrzenie się w latarki oraz wygodny i ciepły strój.
Z uwagi na charakter wydarzenia dopuszczalny minimalny wiek uczestników to 10 lat.
Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wydarzeniu wyłącznie w towarzystwie osoby dorosłej.
Grupa uczestników biorących udział w wydarzeniu „Dokąd nocą tuptam w ZOO” może liczyć maksymalnie 30 uczestników. Grupa zostanie podzielona na podgrupy liczące 15 osób, którym towarzyszyć będą edukatorzy. Zgłoszenia przyjmowane są do 27.10.2022 r. (czwartek) do godziny 14:00 na adres mailowy – edukacja@zoo.gda.pl lub telefonicznie +48 58 552 00 41 wew. 122 (od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 15:00). W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko uczestnika. Aby potwierdzić rezerwację prosimy o dołączenie do zgłoszenia zdjęcia lub skanu zakupionego biletu wstępu do zoo. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Osobom zainteresowanym polecamy szybką rezerwację miejsc z uwagi na ich ograniczoną ilość.
Do uczestnictwa w wydarzeniu uprawnia wcześniej zakupiony bilet wstępu (można to zrobić online – https://bilety.zoo.gda.pl/ lub w kasach biletowych, czynnych każdego dnia do godziny 16:00). Bilet zakupiony online należy wydrukować, by móc wziąć udział w wydarzeniu.
Do ZOObaczenia!