Znajdź nas na:
Kalendarz

Wakacje pełne przygód w EXPERYMENCIE!

Miejsce:
Centrum Nauki EXPERYMENT
Adres:
Aleja Zwycięstwa 96/98, Gdynia
Czas trwania wydarzenia:
Środa, 01-07-2020, /
Poniedziałek, 31-08-2020, /
Koszt wstępu:
30 zł/osoba (w cenie biletu zwiedzanie wystaw CNE)
Szczegółowe informacje:

To będą wakacje pełne przygód w EXPERYMENCIE! Nasze wystawy czekają na Was w pełnej gotowości, a dodatkowo przygotowaliśmy jeszcze specjalne propozycje! 😍


Dla maluchów w wieku od 4 do 8 lat – CZYSTE SLAJMOWISKO! Bilety – https://bit.ly/CzysteSlajmowisko
Dla dzieci 4 – 8 lat:
Warsztaty CZYSTE SLAJMOWISKO to specjalna propozycja dla młodszych odkrywców. Podczas wielkiego mieszania, pod okiem edukatorów, dzieci własnoręcznie wykonają szereg niezwykłych doświadczeń. Stworzą niepowtarzalne slajmy w trzech wersjach ombre, galaktycznej oraz ze sztucznego śniegu, których nie znajdziecie nigdzie indziej! Na tym mieszanie się nie kończy po świetnej zabawie slajmami trzeba będzie się porządnie umyć. Dzieci samodzielnie przygotują bezpieczne kosmetyki myjącą, pachnącą jak maślane ciasteczka ciastolinę, i musujące kule do kąpieli, które można będzie zabrać ze sobą!
Część doświadczeń będzie można powtórzyć w domu, używając dostępnych materiałów i wykorzystując przygotowane przez CNE receptury.

Dla dzieci powyżej 8. roku życia – EXPANJI! Bilety – https://bit.ly/wakacyjnaprzygodawEXPIE
Dla dzieci 8+:
Podczas naszych przygodowych warsztatów EANJI uczestnicy zostaną podzieleni na grupy i stawią czoła naukowym zagadkom. Dzięki współpracy i eksperymentowaniu przeżyją fantastyczną wakacyjną przygodę i odkryją, że wiedza z biologii, chemii czy inżynierii jest nie tylko bardzo praktyczna, ale również pasjonująca! Na poszukiwaczy przygód czekają wciągające zadania, m.in. tworzenie specjalnych mikstur i konstrukcji, a także praktyczne umiejętności, jak identyfikowanie roślin lub uzdatnianie wody, które pozwolą im przetrwać w egzotycznej dżungli, znaleźć drogę do skarbu i ocalić wyspę oraz jej mieszkańców! Warsztaty zawierają elementy RPG, gier escape room i puzzle hunt.