Znajdź nas na:
Kalendarz

Warsztaty na Dzień Babci i Dziadka – z obiadem

Miejsce:
Borowa Ciotka
Adres:
Aleja Zwycięstwa 36/108, Gdynia
Czas trwania wydarzenia:
21-01-2023 godz. 12:00-
Koszt wstępu:
50zł za dziecko, opiekun gratis, drugi opiekun 10zł

Jak wyjątkowo uczcić Dzień Babci i Dziadka?
Warsztaty rodzinne z haftu kaszubskiego!

Wspólne działanie zbliża, tworzy wspomnienia i pozwala na wyjątkowe w dzisiejszych czasach doświadczenie. Dawniejszy świat pozwalał na dzielenie wielopokoleniowo bardzo wielu aktywności. Dziś tych możliwości jest mniej, ale pragniemy stworzyć je u Borowej Ciotki i serdecznie zapraszamy dzieci od 5 lat wzwyż – z Babcią, Dziadkiem lub Rodzicami!

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty z haftu kaszubskiego. Dowiemy się, jakie są podstawowe kolory w tym hafcie i skąd się wzięły, jakie mają znaczenie? Skąd w ogóle wziął się haft kaszubski oraz jak wygląda? Jakie są metody haftowania, jak nazywają się narzędzia? A może któraś babcia popisze się jeszcze tą starodawną umiejętnością? Będziemy mieli do dyspozycji różne media, aby każdy uczestnik bez względu na wiek, mógł w bezpieczny sposób stworzyć kaszubski wzór.

Po warsztatach serdecznie zapraszamy na niedzielny obiadek u Borowej Ciotki. Zamówienia zbierzemy przed warsztatem i zaserwujemy Wam po zajęciach. Koszt obiadu nie jest wliczony w cenę zajęć i należy go urelugować dodatkowo, ale do obiadu każda babcia i dziadek zostaną przez Borową Ciotkę uraczeni kawałkiem domowego ciasta.

Niech żyją wszystkie babcie i dziadkowie! Hip hip, hurra!
Koszt zajęć: 50zł za dziecko, opiekun gratis, drugi opiekun 10zł

ZAPISY TEL. 501-102-118

Cookie Consent with Real Cookie Banner