Znajdź nas na:
Kalendarz

Wielka Fabryka Elfów w Gdańsku: Ósma Legenda

Miejsce:
Wielka Fabryka Elfów Gdańsk
Adres:
Żaglowa 11, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
Piątek, 29-11-2019, 8:00
Niedziela, 22-12-2019, 18:00
Koszt wstępu:
Od 35 zł

Już po raz ósmy, zapraszamy do zabawy w świątecznym klimacie! W dniach 29 listopada – 22 grudnia, Elfy, na specjalnie życzenie Świętego Mikołaja oprowadzą najmłodszych po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki. 🎅
Jak co roku dzieci, nie tylko wezmą udział w świątecznych przygotowaniach, ale również pomogą Elfom odnaleźć Ósmą Legendę.
Podczas bajecznej podróży goście Fabryki odwiedzą 10 punktów z atrakcjami.
Na dzieci czekają aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Wizyta zwieńczona jest spotkaniem ze Świętym Mikołajem.
Elfy przygotowały wiele nowości i Fabryka zaskoczy także stałych bywalców! 🎄

🔔 Bilety indywidualne dostępne od 1 października!

Fabuła:
Święta zbliżają się wielkimi krokami. Wszystkie Elfy pod okiem samego Świętego Mikołaja ciężko pracują, aby zdążyć z produkcją prezentów na Święta. W tym roku, dzieci będą miały za zadanie poznać Ósmą Legendę Wielkiej Fabryki Elfów. Cała zabawa potrwa ponad 2 godziny.

🔔 PRZYDATNE INFORMACJE
Wielka Fabryka Elfów zlokalizowana jest w AmberExpo, przy ul. Żaglowej 11 w Miasto Gdańsk

Zabawa potrwa ponad 2 godziny.

Wszystkie atrakcje znajdują się w ogrzewanych pomieszczeniach. Dla gości Fabryki udostępniony będzie parking dla samochodów osobowych (płatny) oraz bezpłatny parking dla autokarów szkolnych.

Dla naszych gości udostępniamy bezpłatną szatnię. Nie wymagamy zmiany obuwia, jednak dbając o komfort dzieci, można zabrać lżejsze buty lub wygodne kapcie.

Na terenie Wielkiej Fabryki Elfów znajduje się Kawiarnia Elfów, w której rodzice i opiekunowie mogą spędzić czas, oczekując na dzieci. Jest to miejsce, do którego dzieci zostaną odprowadzone po zakończonej zabawie. Oczywiście wszystkich chętnych dorosłych, zapraszamy do towarzyszenia dzieciom podczas całej podróży.

Tuż obok Kawiarni znajduje się też Warsztat Elfów, w którym można uczestniczyć w warsztatach malowania bombek lub kubków (dodatkowo płatne), również można odpocząć, po wyczerpującej, pełnej wrażeń zabawie oraz zakupić pamiątki z Fabryki.

➡️️ UWAGA – JEDEN BILET TO WSTĘP DLA DZIECKA + OPIEKUNA! 👼🙋

Zobacz więcej na stronie: https://www.gdansk.wielkafabrykaelfow.pl/

🎁⬇️🎁 NIESPODZIANKA 🎁⬇️🎁

Kod: PREZENT19 daje -10 zł od ceny biletu i działa na wejścia grudniowe w tygodniu. Promocje nie łączą się.