Znajdź nas na:
Kalendarz

Wielka Fabryka Elfów

Miejsce:
AmberExpo
Adres:
Żaglowa 11, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
Czwartek, 01-12-2022, Szczegóły w opisie
Środa, 21-12-2022, Szczegóły w opisie
Koszt wstępu:
od 65 z 1 bilet = 1 dziecko i 1 opiekun
Szczegółowe informacje:

Już po raz dziesiąty, zapraszamy do zabawy w świątecznym klimacie! Elfy, na specjalne życzenie Świętego Mikołaja oprowadzą najmłodszych po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki. Jak co roku dzieci, nie tylko wezmą udział w świątecznych przygotowaniach, ale również pomogą Elfom stworzyć Eliksir Świątecznego nastroju. Wielka Fabryka Elfów będzie działać w dniach 1-21 grudnia 2022, w hali B w AmberExpo, przy ulicy Żaglowej 11 w Gdańsku.

Wielka Fabryka Elfów to dwugodzinny program atrakcji dla dzieci w wieku 3-10 lat.

Podczas bajecznej podróży goście Fabryki odwiedzą punkty z atrakcjami. Na dzieci czekają aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Wizyta zwieńczona będzie spotkaniem ze Świętym Mikołajem! Elfy przygotowały wiele nowości i Fabryka zaskoczy także stałych bywalców!

Wejścia dla klientów indywidualnych są od poniedziałku do piątku w godzinach 15:30 – 17:30, oraz w weekendy w godzinach 9:00-17:30. W trakcie około 2 godzinnej zabawy, dzieci pod opieką Elfa rozwiążą szereg zadań, dzięki którym stworzą Eliksir Świątecznego Nastroju.
  Informacje techniczne:
  – zabawa potrwa około 2 godziny
  – wejścia są co 30 minut
  – na każde wejście może wejść do 40 dzieci
  – podczas pierwszego punktu programu (przedstawienie na scenie), dzieci zostają połączone w mniejsze grupki, w których pod opieką Elfa przejdą
  przez całą Fabrykę
  – rodzice mogą wziąć udział w zabawie razem z dziećmi lub spędzić ten czas w kawiarni Elfów
  – cena biletu jest uzależniona od daty i godziny wejścia.
Cookie Consent with Real Cookie Banner