Znajdź nas na:
Kalendarz

Wielka leśna zabawa w Adventure Parku w Dniu Praw Dziecka!

Miejsce:
Kolibki Adventure Park Gdynia
Adres:
Bernadowska 1, Gdynia
Czas trwania wydarzenia:
20-11-2022 godz. 11:00-15:00
Koszt wstępu:
Wstęp bezpłatny
Po zeszłorocznym sukcesie świetnej zabawy na świeżym powietrzu z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka w Kolibki Adventure Park, Prezydent Wojciech Szczurek i Gdynia Rodzinna zapraszają Was ponownie, w to samo miejsce.
Dokładnie 20 listopada między 11:00 a 15:00 wspólnie, całymi rodzinami poświętujcie z nami Prawo Dzieci do Beztroskiej Zabawy.
Przygotowaliśmy dla Was zjazdy linowe, strzelnicę, ściankę wspinaczkową, mini park linowy, domki na drzewach oraz specjalną trasę sekcji biegów terenowych.
Tego dnia wszystkie atrakcje w parku będą BEZPŁATNIE udostępnione dzieciom!!!
„Każde dziecko ma swoje prawa. Jednym z nich jest prawo do beztroskiej zabawy… na przykład w lesie! Zachęcamy Was, przyjdźcie do Adventure Parku z całymi rodzinami, przyjaciółmi i porządnie się wybawcie. Macie do tego prawo!” zaprasza Wojciech Szczurek, prezydent miasta Gdyni.
Zapraszamy dzieci, waszych przyjaciół i całe rodziny. Zabawa w lesie pozwoli Wam wybiegać emocje, stresy, wypełni was pozytywnymi endorfinami i radością. Będziecie mieli szansę wybawić się na całego na świeżym powietrzu. Możecie po wszystkim wygrzać się przy przygotowanym dla Was ognisku.
Pamiętajcie – każdy z Was ma Prawo do Beztroskiej Zabawy!
Kiedy? 20 listopada od godziny 11:00 do 15:00
Gdzie? Kolibki Adventure Park Gdynia, ul. Bernadowska 1
Więcej informacji na www.gdyniarodzinna.pl
Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka obchodzony jest 20 listopada. Data nawiązuje do 1989 r. kiedy to Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych przyjęło Konwencję o Prawach Dziecka. To Polska w 1978 r. przedstawiła projekt Konwencji i zaproponowała Komisji Praw Człowieka ONZ jej uchwalenie.