Znajdź nas na:
Kalendarz

Wielkanoc ze Świnką Peppą w CH Osowa

Miejsce:
CH Osowa
Adres:
Spacerowa 48, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
Piątek, 31-03-2023, Szczegóły w opisie
Niedziela, 02-04-2023, Szczegóły w opisie
Koszt wstępu:
Wstęp bezpłatny

Już niebawem do Trójmiasta zawitają specjalni goście, uwielbiani przez dzieci na całym świecie. Świnka Peppa i George przyjadą do CH Osowa, gdzie zorganizują dla najmłodszych fantastyczne atrakcje. Nie zabraknie dobrej zabawy, pozytywnych emocji, konkursów z nagrodami oraz możliwości zrobienia sobie zdjęcia ze swoimi ulubieńcami. Wielkanocne spotkanie z Peppą i Georgem odbędzie się w dniach 31 marca 2 kwietnia.

Peppy nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Dzieci kochają sympatyczną małą świnkę i jej wesołą rodzinę, a bajka o ich przygodach bije rekordy popularności. O spotkaniu ulubionej postaci na żywo marzą tysiące dzieci, a już niebawem będą mogły spełnić to marzenie. W dniach 31 marca 2 kwietnia w CH Osowa odbędzie się wielkanocne wydarzenie, podczas którego Peppa i George przyjadą do galerii i zaproszą wszystkie dzieci do wspólnej zabawy.

Zapraszamy całe rodziny, a w szczególności dzieci na to niecodzienne spotkanie. Szykujemy wiele szczególnych atrakcji, dzięki którym wszyscy mali fani Peppy będą mogli poczuć się tak, jakby znaleźli się w swojej ulubionej bajce. Będzie to doskonała okazja do wspaniałego rodzinnego spędzenia czasu mówi Aleksandra Słowińska, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Wyjątkową gratką będzie z pewnością możliwość spotkania Peppy i Georga, przybicia z nimi piątki oraz zrobienia zdjęcia w specjalnej strefie fotograficznej.

Ponadto na dzieci czekać będzie kilka specjalnie przygotowanych stref z różnymi aktywnościami. Na campingu, wprost ze świata Peppy, odbędą się edukacyjne warsztaty o owadach. Dzieci będą mogły przyjrzeć się tym małym, fascynującym organizmom i dowiedzieć się o nich wielu ciekawostek.

Temat przyrody nieprzypadkowo znalazł się w planie atrakcji tego dnia. Owady, a szczególnie pszczoły są nam bardzo bliskie. Na terenie CH Osowa mieści się bowiem miejska pasieka, w której mieszka obecnie 200 tys. pszczół. Cieszymy się, że przy okazji tego rodzinnego wydarzenia będziemy mogli podzielić się z najmłodszymi ważnym zagadnieniem, jakim jest ekologia i ochrona owadów dodaje Aleksandra Słowińska.

Warsztaty przyrodnicze to jednak nie wszystko. Można będzie poszaleć i rozładować swoją energię na specjalnym bajkowym placu zabaw, zaś fanów kreatywnych aktywności ucieszą warsztaty plastyczne. Świetną zabawę zagwarantuje wystawa, w której dzieci będą mogły wcielić się w małych detektywów. Oprócz przeróżnych atrakcji, świnki zaproszą dzieci do udziału w konkursach z możliwością zdobycia nagród.

Wszystkie strefy zabaw otwarte będą w piątek 31 marca, w godzinach 14.00-20.00 oraz w sobotę 1 kwietnia i niedzielę handlową 2 kwietnia, w godzinach 12.00-18.00.

Cookie Consent with Real Cookie Banner