Znajdź nas na:
Kalendarz

Wiosenny Tułacz 2021 – Wejherowo – pieszy i rowerowy rajd na orientację

Miejsce:
Harcerska Baza Obozowa CEDRON
Adres:
Kalwaryjska, Wejherowo
Czas trwania wydarzenia:
10-04-2021 godz. -
Koszt wstępu:
Szczegóły u Organizatora
Ruszyły zapisy! Lepiej – to się wydarzy!
Okazja do tego, aby wziąć udział w pieszym lub rowerowym rajdzie na orientację, wyjść z domu, i cieszyć się ruchem, aktywnością i przebywaniem na łonie natury bezpiecznie, ale w formie zorganizowanej.
Jak co roku, 27 marca 2021 r. zapraszamy Was na kolejną edycję dziennego Rajdu na Orientację – Wiosenny Tułacz 2021!
Tym razem zapraszamy Was do wejherowskich lasów, będących częścią północnego kompleksu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Czeka na Was 6 tras o różnej długości w tym trasa rowerowa oraz Parkowe BnO, czyli wyjazdowa edycja Rodzinnych Gier Parkowych na Orientację.
Dla osób, które będą potrzebowały wyspać się, przed zmaganiami na trasach (zwłaszcza na TP 50) baza czynna będzie od piątku w godzinach wieczornych. Chęć skorzystania z noclegu prosimy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym w uwagach końcowych.
Po ukończeniu trasy lub po wcześniejszym z niej zejściu możliwy będzie odpoczynek w bazie (warunki turystyczne – należy posiadać własny śpiwór i materac lub karimatę oraz obowiązkowo obuwie na zmianę).
Startując w Wiosennym Tułaczu zdobywacie punkty do klasyfikacji Liga Polskich Rajdów na Orientację, OrientLiga – Pomorska Liga Imprez na Orientację i Pucharu DInO.
Wszystkie informacje znajdziecie w regulaminie na
https://www.tulacz.almanak.pl/regulamin-155
Zapisy również na stronie! Do zobaczenia za miesiąc !