Znajdź nas na:
Kalendarz

Wizyta w Przystanku Świętego Mikołaja

Miejsce:
Przystanek Świętego Mikołaja
Adres:
Drzewina 6a, Trąbki Wielkie
Czas trwania wydarzenia:
Sobota, 03-12-2022, 9:00
Niedziela, 04-12-2022, 13:30
Koszt wstępu:
75 zł/os
Od niepamiętnych czasów Święty Mikołaj przemierza świat niosąc dobro, radość i… prezenty. Na swojej trasie stworzył kilka kluczowych miejsc, w których może odpocząć oraz spotkać się z dziećmi.
Zapraszamy wszystkie rodziny z dziećmi do Przystanku Świętego Mikołaja w Drzewinie. To wyjątkowe miejsce zlokalizowane w spokojnej, naturalnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, z łatwym i szybkim dojazdem z Trójmiasta.
Z wielką przyjemnością zabierzemy naszych gości w podróż po legendach, podaniach i bajkach, pokazujemy piękno świąt, a przede wszystkim nauczymy radości i zaangażowania w ich przeżywanie.
Wizyta w naszym Przystanku składa się z kilku ciekawych, przemyślanych i angażujących punktów. Zwiedzanie rozpoczynamy spacerem po zewnętrznych atrakcjach takich jak Żywa Szopka, Mikołajowe Kino w namiocie sferycznym, Legendarny Namiot KOTA, aby następnie przejść do budynku głównego Przystanku, gdzie znajduje się Wielka Wystawa Świąteczna, Warsztat Elfów, Jarmark Świąteczny i oczywiście Biuro Świętego Mikołaja.
Czas trwania wizyty to około 4 godzin. Wejście odbywa się co pół godziny w około 50-osobowych grupach (łączymy w jedną dużą grupę kilka rodzin). Pierwsze wejście możliwe jest o godz. 9.30, ostatnie wejście o godz. 13.30. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja wejścia na konkretną godzinę.
Opłata na wizytę 75 zł/os.
Rezerwacje: mikolaj@kompas.pl lub tel. 58 303 18 78.
Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony www.przystanekswietegomikolaja.pl

Cookie Consent with Real Cookie Banner