Znajdź nas na:
Kalendarz

XII Maraton Sierpniowy im. Lecha Wałęsy

Miejsce:
AmberExpo
Adres:
Żaglowa 11, Gdańsk
Koszt wstępu:
30 - 200 zł
Zapraszamy do udziału w XII edycji Maratonu Sierpniowego. Spędź ostatnią sobotę tych wakacji aktywnie, na wrotkarskiej imprezie dla każdego – małego i dużego! 🙂
W programie gdańskiego Maratonu, który w tym roku z nową energią wraca po dwuletniej przerwie, znajdziecie: zawody dla dzieci, wyścigi na dystansach: fitness (10 700 m), półmaraton (21 230 m) oraz maraton (42 230 m). W ramach tego ostatniego startu, we współpracy z Polskim Związkiem Sportów Wrotkarskich, rozegrane zostaną Długodystansowe Mistrzostwa Polski w jeździe szybkiej na rolkach.
W ramach Maratonu Sierpniowego 2022 czekają na Was także: wypożyczalnia sprzętu i szkółka jazdy, atrakcje i konkursy dla dzieci, pokazy i warsztaty freestyle, prezentacje wystawców i dystrybutorów sprzętu sportowego i wrotkarskiego. Mamy też dla Was koszulkę Maratonu ’22!
Gdańsk, ostatnia sobota wakacji!
Gwarantujemy pozytywną atmosferę, dobrą muzę i aktywnych wolontariuszy.
Mamy też dla Was kilka fajnych niespodzianek!
Tradycyjnie już Maratonowi Sierpniowemu towarzyszy akcja charytatywna. W tym roku prowadzimy ją pod hasłem: „POMAGANIE DODAJE SKRZYDEŁ ” – zbiórka datków na rzecz Hospicjum Pomorze Dzieciom”.
Do zobaczenia!
Link do programu MS 2022:
http://maratonsierpniowy.pl/program
Tylko do końca LIPCA dorosły pakiet w podstawowej cenie! Zapraszamy!!