Znajdź nas na:
Kalendarz

XIII Weekend Kulinarny w Gdyni

Miejsce:
Śródmieście
Adres:
Różne lokalizacje, Gdynia
Czas trwania wydarzenia:
Piątek, 23-09-2022, 8:00
Niedziela, 25-09-2022, 22:00
Koszt wstępu:
Szczegóły w opisie
W dniach 23-25 września odbędzie się XIII Weekend Kulinarny w Gdyni, podczas którego w wybranych restauracjach Szlaku Kulinarnego Centrum Gdyni, będziemy mogli spróbować specjalnie przygotowanych dań w cenie 15/20 zł.
Weekend Kulinarny co roku cieszy się rosnącym zainteresowaniem miłośników dobrego jedzenia i pasjonatów turystyki kulinarnej. To kulinarne święto, w którym uczestniczą mieszkańcy Gdyni, Trójmiasta oraz turyści z wielu regionów. To okazja do poznania bogatej i różnorodnej propozycji gdyńskiej sceny kulinarnej.
Od piątku do niedzieli, w określonych godzinach odbędzie się – Happy Hours czyli Rajd po restauracjach. W kilkunastu restauracjach ze Szlaku Kulinarnego Centrum Gdyni przygotowane zostanie menu degustacyjne w formie mini dań w cenie 15/20 złotych.
XIII Weekend Kulinarny oprócz możliwości smakowania regionalnej kuchni, proponuje dodatkową zachętę w formie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami
Weekend Kulinarny to doskonała okazja, aby zajrzeć do wnętrza Restauracji, poznać Szefa Kuchni oraz wybrać się w kulinarną wędrówkę po Gdyni.
Restauracje biorące udział w wydarzeniu:
👉 Bergamo
👉 Check-IN Pub&Restaurant
👉 enoki
👉 FaBuła – cinema cafe & bar
👉 Kapitan Cook
👉 Kofeina Gdynia Coffee House
👉 Kulinarna Ukraina
👉 Lavenda Cafe & Galeria
👉 Lolo Thai Jolo
👉 Mexeat Taco & Burrito
👉 Mora bistro
👉 My Place Bar & Restaurant
👉 Niewinni Czarodzieje TrzyZero
👉 Restauracja Polonia
👉 TAPAS Barcelona
👉 Warzywina
👉 Pyra Bar
👉 Pizza Pasta Napoli