Znajdź nas na:
Kalendarz

Kiermasz „Jesień w Ogrodzie 2023”

Miejsce:
RENK
Adres:
Wodnika 50, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
Sobota, 16-09-2023, 10:00 - 17:00
Niedziela, 17-09-2023, 10:00 - 16:00
Koszt wstępu:
Wstęp na imprezę jak zawsze jest bezpłatny. Przy wjeździe samochodem obowiązuje opłata parkingowa w wysokości 6 zł za pojazd.
Szczegółowe informacje:

Tegoroczny kiermasz „Jesień w ogrodzie” odbywać się w dniach 16 i 17 września 2023r. W sobotę 16 września trwać będzie od godziny 10-ej do 17-ej, a w niedzielę 17 września od 10-ej do 16-ej – jak zawsze na terenie Pomorskiego Centrum Hurtowego Rënk, w Gdańsku-Osowej, przy ul. Wodnika 50.

Zaproszenie do udziału w imprezie kierujemy zarówno do osób, które lubią i chcą otaczać się pięknym światem roślin, jak i do tych, którzy nie odkryli jeszcze piękna i mocy, jaką skrywają w sobie otaczająca nas zieleń oraz roślinność.

Swój udział z doskonałym asortymentem w atrakcyjnej cenie gwarantują doświadczeni ogrodnicy, producenci i szkółkarze z całej Polski.

Nasi Wystawcy przy okazji sprzedaży roślin zawsze z chęcią udzielają wielu cennych porad
i wskazówek – jak aranżować zieleń w ogrodach, na balkonach oraz jakie rośliny, czy zioła posadzić, aby mieć swój wymarzony zdrowy ogródek ziołowo-warzywny. Posiadają również wiedzę, którą chętnie się dzielą na temat obowiązujących trendów w zakresie ogrodnictwa.

Dlatego też kiermasz skierowany jest nie tylko dla doświadczonych miłośników roślin i ogrodnictwa, ale również dla amatorów tej dziedziny.

Wrzesień to czas, w którym rolnicy posiadają bogatą ofertę plonów, co stanowi idealną okazję do sprzedaży owoców i warzyw. Jak zawsze szeroką ofertę produktów przygotowują rolnicy, producenci zdrowej ekologicznej żywności, miodów, wędlin, kaszubskiego chleba, drożdżówki i wyrobów twórców ludowych. Jak co roku zapewniamy Klientom specjalną strefę GASTRO.

Dodatkowe atrakcje dla dzieci i nie tylko:

  • plac zabaw z darmowymi dmuchanymi zjeżdżalniami,
  • malowanie buziek, zwierzątka z balonów,
  • możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia w fotobudce – dla ochotników,
  • dwa rowery Blender Bike, służące do wykonania orzeźwiających koktajli owocowych,
  • wśród oferty Wystawców będą również swojskie chleby, smalec, drożdżówka, wędliny, miody, produkty pszczele, miody pitne, a także szeroka oferta gastronomiczna,
  • pokazy ratownicze Straży Pożarnej.

Wstęp na imprezę jak zawsze jest bezpłatny. Przy wjeździe samochodem obowiązuje opłata parkingowa w wysokości 6,00 PLN za pojazd.

Serdecznie zapraszamy!

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner