Znajdź nas na:
Kalendarz

XX Kiermasz „Wiosna w Ogrodzie 2023”

Miejsce:
RENK
Adres:
Wodnika 50, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
Sobota, 20-05-2023, 10:00 - 17:00
Niedziela, 21-05-2023, 10:00 - 16:00
Koszt wstępu:
Wstęp na imprezę jak zawsze jest bezpłatny. Przy wjeździe samochodem obowiązuje opłata parkingowa w wysokości 6,00 PLN za pojazd.

Szanowni Państwo!
wielkimi krokami zbliża się nasz ulubiony wiosenny weekend! Już za miesiąc odbędzie się wyjątkowa, jubileuszowa XX edycja Kiermaszu połączonego z Wystawą „Wiosna w Ogrodzie 2023”
Weekend 20 i 21 maja musicie Państwo spędzić z nami! Jak co roku czekają na Państwa wystawcy z jeszcze ciekawszym asortymentem!

Dodatkowe atrakcje dla dzieci i nie tylko:
🟠 koncerty zespołów: Bernard Dornowski ex Czerwone Gitary, „Manijôcë”,
🟠pokazy: akrobatyki zapaśniczej, florystyczne oraz ozdobnego wycinania warzyw i owoców – Grzegorz Gniech – aktualny Mistrz Polski i Świata w Carvingu,
🟠 dmuchane zjeżdżalnie,
🟠 malowanie buziek, zwierzątka z balonów, pokazy ratownicze Państwowej Straży Pożarnej i Policji,
🟠 możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia w fotobudce – dla ochotników,
🟠 dwa rowery Blender Bike, służące do wykonania orzeźwiających koktajli owocowych,
🟠 fachowe porady w zakresie pielęgnacji roślin oraz aktualnych trendów w branży ogrodniczej, a także szeroka oferta kwiatów rabatowych, drzew, krzewów ozdobnych, owocowych, a także środków do pielęgnacji ogrodów, itp.,
🟠 wśród oferty Wystawców będą również swojskie chleby, smalec, drożdżówki, wędliny, miody, produkty pszczele, miody pitne, a także szeroka oferta gastronomiczna.

Jak co roku Nasi wystawcy pomogą Państwu zadbać o ogrody jak i doradzą w sposobie pielęgnacji roślinności. Zapraszamy już dziś do Rënk, Gdańsk Osowa, ulica Wodnika 50.
Wstęp na imprezę jak zawsze jest bezpłatny. Przy wjeździe samochodem obowiązuje opłata parkingowa w wysokości 6,00 PLN za pojazd.


Serdecznie zapraszamy!
Do zobaczenia w Pomorskim Hurtowym Centrum Rolno – Spożywczym S.A.

Cookie Consent with Real Cookie Banner