Znajdź nas na:
Kalendarz

Zajęcia konstruktorsko – twórcze 8-12 lat inspirowane historią sztuki

Miejsce:
Gdańska Szkoła Artystyczna
Adres:
ul. Grunwaldzka 82, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
02-12-2023 godz. Szczegóły w opisie-Szczegóły w opisie
Koszt wstępu:
280zł/miesięcznie
Szczegółowe informacje:

Cykl twórczych zajęć dla  dzieci. Zajęcia wprowadzą Twoje dzieci w świat sztuki, dając możliwość poznania nowych technik artystycznych i wyzwolenia swojej wyobraźni. Zajęcia łączą w sobie naukę i świetną zabawę! Uczestnicy zajęć będą się dobrze się bawić, tworzyć własne kolaże, obrazy i rzeźby, czasem inspirowane twórczością znanych artystów. Zajęcia pobudzą naturalną dziecięcą kreatywność i odpowiedzą na, naturalną w tym wieku, potrzebę tworzenia!

Podczas tych niezapomnianych spotkań dzieci wyruszą w pełną przygód podróż po różnych technikach i formach artystycznych. Razem będziemy malować, rysować, kolażować i modelować, odkrywając tajniki sztuki i jej historii w sposób pełen radości i pasji.

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak Picasso tworzył swoje niezwykłe kolaże? A może chcielibyście stworzyć własne abstrakcyjne arcydzieło? Zajęcia będą inspirowane między innymi życiem i twórczością znakomitych artystów dając dzieciom okazję do wyrażenia siebie na płótnie, w glinie czy papierze.

Te warsztaty to nie tylko czas spędzony nad własnym, oryginalnym dziełem sztuki, to także okazja do rozwijania umiejętności, kształtowania wyobraźni i budowania pewności siebie. Będziemy celebrować kreatywność i wspólnie uczestniczyć w procesie tworzenia, bo każdy ma w sobie małego artystę!

Dołączcie do naszej sztukowej przygody, gdzie dziecięce marzenia i fantazja stają się realnością, a każdy pociągnięty pędzlem kształtuje nie tylko obraz, ale i przyszłość. Warto odkrywać sztukę – w niej tkwi nasza super moc!

Aby się zapisać należy wejść w zakładkę zapisy -> wybrać plastyka -> następnie – Zajęcia konstruktorsko – twórcze 8-12 lat inspirowane historią sztuki.

MOŻNA SIĘ DOPISAĆ W KAŻDYM MOMENCIE 🙂

Zapisy pod tym linkiem https://gsa.net.pl/zapisz-sie/

link do szczegółów:  https://gsa.net.pl/zapisz-sie/

Termin rozpoczęcia: 14 października – zakończenie 30.06

Zajęcia trwają rok (33 spotkania) w soboty: godz 11:00 – 13:00

Miejsce: Gdańska Szkoła Artystyczna, Manhattan – sala 1 – wejście A – plastyczno-ceramiczna

Cena: 280zł/miesięcznie

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner