Znajdź nas na:
Kalendarz

Zrobię sobie lato | Kokoszki | Mobilny Dom Kultury

Miejsce:
Fundacja MAJA
Adres:
Biologiczna 1, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
16-09-2022 godz. 10:00-14:00
Koszt wstępu:
Wstęp bezpłatny
🎈 ZRÓBIĘ SOBIE LATO 🎈 na Kokoszkach
Mobilny Dom Kultury to jedyny w swoim rodzaju dom kultury. Nie tworzy go żaden budynek, a ludzie. Każdego lata spotykamy się z Wami w kilku punktach gdzie wspólnie tworzymy, rozmawiamy i cieszymy się wspólnym latem w mieście. Jesteśmy tam, gdzie jesteście Wy – mieszkańcy Gdańska.
W Środowiskowym Domu Samopomocy spotkamy się na warsztatach przygotowanych z myślą o osobach z niepełnosprawnością intelektualną oraz osobach poruszających się na wózkach inwalidzkich. Widzimy się 16 września od godz. 10:00 do godz. 14:00.
Program wydarzeń:
🎻 warsztaty muzyczne czyli tworzenie własnych rytmów, sylab i dźwięków
🌳 warsztaty recyklingowe, czyli daj upust swojej wyobraźni i stwórz ekologiczną rzeźbę
🎨 warsztaty plastyczne, czyli dużo zabawy i sprayowania.
🟡 Dla kogo?
Zajęcia dopasowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.
🟡 Gdzie odbędą się zajęcia?
Zajęcia odbędą się w Środowiskowym Domu Samopomocy przy ul. Biologicznej 1.
🟡 Jak dojadę?
Pamiętajmy o naszej planecie i wspólnie wybierajmy alternatywne środki komunikacji. Zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej. W okolicach Środowiskowego Domu Samopomocy znajdują się dwa przystanku autobusowe: Bysewo (z którego kursują autobusy linii nr: 157, 167, 267) oraz Schronisko dla zwierząt „Promyk” (z którego kursuję autobus linii nr 157, 167).