Znajdź nas na:
Kalendarz

Żużel: Zdunek Wybrzeże Gdańsk – ebebe PSŻ Poznań. Mecz 8 kolejki 1. Ligi Żużlowej

Miejsce:
Stadion Żużlowy im. Zbigniewa Podleckiego Gdańsk
Adres:
Zawodników 1, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
03-06-2023 godz. 16:30-19:30
Koszt wstępu:
Szczegóły w opisie
W sobotę 3 czerwca o godz. 16:30 zapraszamy na mecz 8. kolejki 1. Ligi Żużlowej w sezonie 2023. Zdunek Wybrzeże Gdańsk podejmie zespół ebebe PSŻ Poznań.
➡️ Ceny biletów na sektory zielony, niebieski i żółty (gości):
Normalny 40 zł, Ulgowy 30 zł
➡️ Ceny biletów na trybunę krytą (czerwoną):
Normalny 50 zł, Ulgowy 40 zł
➡️ Bilet na sektory VIP (w cenie jeden posiłek i jeden napój – alkoholowy lub bezalkoholowy – w ramach cateringu stadionowego na trybunie czerwonej i zielonej, program, parking, wejście do parku maszyn po zwolnieniu motocykli przez sędziego, ok. 20 minut po ostatnim wyścigu):
100 zł.
➡️ Internetowa sprzedaż wejściówek na bilety.wybrzezegdansk.pl
UWAGA: Miejsca na sektorach zielonym, niebieskim i żółtym nie są numerowane.
➡️ Ulga obowiązuje: osoby urodzone w 2005 roku i młodsze na podstawie okazania dokumentu lub legitymacji, osoby powyżej 65. roku życia.
➡️ Uczniowie szkół podstawowych oraz osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności (I grupa) wejdą na zawody na podstawie programu zawodów w cenie 15 zł.
➡️ Dzieci do lat 7 wejdą na zawody bezpłatnie.
➡️ Podopieczni Domów Dziecka wraz z opiekunem grupy wejdą na zawody bezpłatnie po uprzednim zgłoszeniu na klub@wybrzezegdansk.pl lub pod numerem telefonu 519-185-422.
➡️ Raz w sezonie posiadacz GDAŃSKIEJ KARTY MIESZKAŃCA może odebrać darmowy bilet na mecz Zdunek Wybrzeża w Gdańsku. Każdorazowo do odbioru darmowej wejściówki będzie uprawnionych 100 pierwszych osób, które zgłoszą się po nie z Kartą Mieszkańca w Biurze Klubu przy ul. Zawodników 1 w tygodniu poprzedzającym mecz. W przypadku meczu z ebebe PSŻ Poznań bilety można odbierać w dniach 29 maja – 2 czerwca. Bilety można zamawiać także przez internet wysyłając maila na adres klub@wybrzezegdansk.pl W tytule maila należy wpisać „bilety karta mieszkańca Poznań”, a w treści podać imię i nazwisko oraz numer karty. W mailu zwrotnym odeślemy bilety w formacie .pdf. Wydruk biletów nie jest konieczny, wystarczy okazać je na telefonie.
➡️ Bilety na sektor żółty (gości) będzie można kupić w dniu meczu w oznaczonej kasie, po podaniu danych osobowych. Grupę zorganizowaną wraz z listą uczestników wyjazdu (imię i nazwisko plus PESEL) należy zgłosić do 2 czerwca, do godz. 12 na adres klub@wybrzezegdansk.pl
➡️ Niestrzeżony parking od ul. Zawodników (PARKING 2), na terenie po hali GKS Wybrzeże, jest bezpłatny dla posiadaczy karnetów. Dla posiadaczy biletów na mecz jest płatny 10 zł.
➡️ W przypadku zgłoszenia zorganizowanej grupy kibiców gości, będzie miała ona wydzielony parking, pozostali parkują razem z kibicami gospodarzy.
Cookie Consent with Real Cookie Banner