Znajdź nas na:
Kalendarz

Zwiedzanie z wolontariuszem-przewodnikiem w sobotnie przedpołudnia

Miejsce:
Muzeum Emigracji w Gdyni
Adres:
Polska 1, Gdynia
Czas trwania wydarzenia:
30-09-2023 godz. 11:00-12:30
Koszt wstępu:
Usługa przewodnicka jest bezpłatna, należy jednak zakupić bilet wstępu na wystawę.
Chcesz lepiej zrozumieć historię emigracji i poznać naszą wystawę? Zapraszamy na spacer z wolontariuszem – przewodnikiem po wystawie stałej w w sobotę godzinach 11:00 – 12:30.
Usługa przewodnicka jest bezpłatna, należy jednak zakupić bilet wstępu na wystawę. Nasi wolontariusze-przewodnicy czekają na Was o 11:00 przy kasie muzeum. Ich znak rozpoznawczy: fioletowa koszulka i identyfikator.
Usługa przewodnicka jest bezpłatna, należy jednak zakupić bilet wstępu na wystawę.
Z racji ograniczonej liczby miejsc zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji e-mailowej bądź telefonicznej: kasa@muzeumemigracji.pl, tel. 58 670 41 61.
Kadra wolontariuszy-przewodników jest bardzo różnorodna. Są to osoby w wieku od 18 do 58 lat, z bardzo różnymi doświadczeniami, zainteresowaniami i profilem zawodowym. Wszyscy przeszli profesjonalne, trzymiesięczne szkolenie przewodnickie, podczas którego poznawali nie tylko historię emigracji i muzealną wystawę, ale także uczyli się występować przed grupą, szkolili mowę ciała i tworzyli swój indywidualny styl oprowadzania.
Z racji tego, że Muzeum Emigracji szczególną wagę przywiązuje do dostępności wystawy dla osób z niepełnosprawnościami, również umiejętność pomocy tym osobom były przedmiotem szkolenia i egzaminu.
Cookie Consent with Real Cookie Banner