Znajdź nas na:
Kalendarz

ZWIERZOFERIE

Miejsce:
Gdański Ogród Zoologiczny
Adres:
Karwieńska 3, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
Poniedziałek, 16-01-2023, Szczegóły w opisie
Piątek, 27-01-2023, Szczegóły w opisie
Koszt wstępu:
Szczegóły w opisie
Szczegółowe informacje:
Gdański Ogród Zoologiczny zaprasza serdecznie na zajęcia oraz warsztaty w trakcie ferii zimowych 2023 roku. Edukatorzy w uatrakcyjniony, przyjemny sposób przekażą Wam wiedzę, nie zabraknie także dodatkowych atrakcji 🙂 Jesteś fanem gadów? A może miłośnikiem zwierząt udomowionych? Lubisz warsztaty manualne, podczas których można stworzyć coś kreatywnego? Wybierz zajęcia, które najbardziej Cię interesują i zapisz się!
16.01 oraz 23.01 w godz. 10.00-12.00
PONIEDZIAŁKI W ZAGRODZIE – Dowiecie się, jak wygląda codzienna praca opiekunów zwierząt w Małym ZOO. Będzie możliwość nakarmienia, wyczesania oraz oczywiście przytulenia naszych kóz (Koza Krówek już na to czeka 🙂 ). Sugerujemy strój roboczy. Dzieci w wieku 6-13 lat, z dorosłymi opiekunami (max. 20 osób). Wymagana rezerwacja.
17.01 oraz 24.01 w godz. 10..00-12.00
ZACHWYĆ SIĘ WTORKAMI Z GADAMI – Świat gadów bywa naprawdę zaskakujący! Odpowiemy sobie m.in. na pytania: „Co łączy gady z dinozaurami?” i „Na czym polega zmiennocieplność?”. Poruszymy także temat nielegalnych pamiątek wykonanych z ginących gatunków zwierząt. W planie także liczne zaGADki 🙂 Dzieci w wieku 8-13 lat, z dorosłymi opiekunami (max. 20 osób). Wymagana rezerwacja.
W środy (18.01 i 25.01) – nie prowadzimy zajęć
19.01 oraz 26.01 w godz. 10.00-12.00
ZWIERZAKI SKARPECIAKI – Skarpetki i igły w dłoń! Stworzymy razem zwierzęce pacynki. Lew, krokodyl, słoń, a może papuga? Jak ze zwykłej skarpetki zrobić coś fajnego? Czy i w jaki sposób taka pacynka może przydać się opiekunom? Zachęcamy do zabrania własnej skarpetki 🙂 Dzieci w wieku 7-13 lat, z dorosłymi opiekunami (max. 20 osób). Wymagana rezerwacja.
20.01. oraz 27.01 w godz. 10.00-12.00
ŚLADAMI RODZIMYCH ZWIERZĄT – Czy zdarzyło się Wam kiedyś na spacerze zaobserwować odcisk łap lub raciczek? Pewnie zastanawialiście się do kogo należą. Podczas tych zajęć nauczycie się rozpoznawać nasze rodzime zwierzęta po tropach. Dzieci w wieku 6-13 lat, z dorosłymi opiekunami (max. 20 osób). Wymagana rezerwacja.
PRZED KAŻDYM WYDARZENIEM SPOTYKAMY SIĘ O 10.00 PRZY DUŻEJ MAPIE, ZARAZ ZA WEJŚCIEM DO ZOO.
Udział w spotkaniach i warsztatach możliwy po zakupieniu biletu wstępu do zoo. Bilety można kupić w kasach biletowych lub online: https://bilety.zoo.gda.pl/.
Zapisy:
Chęć uczestnictwa należy zgłosić na adres mailowy – edukacja@zoo.gda.pl, podając imię i nazwisko uczestników, ze wskazaniem wybranej daty spotkania.
Zapisy przyjmujemy od 10 stycznia do wyczerpania wolnych miejsc. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.
W związku z ograniczoną ilością miejsc, pracownik ZOO odpowie mailowo, potwierdzając zapisanie na listę.
Po otrzymaniu potwierdzenia, uczestnicy proszeni będą o przesłanie zakupionego biletu drogą mailową na adres edukacja@zoo.gda.pl, w postaci zdjęcia lub skanu biletu, który to ostatecznie poświadczy udział w wydarzeniu. Bilet należy przesłać najpóźniej do dwóch dni przed zarezerwowanym wydarzeniem (do godziny 14.00). Brak potwierdzenia uczestnictwa przesłanym biletem skutkuje skreśleniem z listy uczestników.
Cookie Consent with Real Cookie Banner